слатка Bonanza божиќ слободни слот

"Нашата порака е дека ако сакате да биде некој, ако сакате да го покажете вашето знаење, изберете рулет или можете да го играте на вашиот компјутер или мобилен, само допирање на тастатурата," објасни тој. "Од наша гледна точка, со millennials, ние се надеваме на помош форма генерација на информирани играчи, можете да го цениме пофините поенти на игра која ќе расте со нив", изјави Фреди Kurili, продажниот менаџер на Рулет 73 слатка bonanza божиќ слободни слот.
"Младите сакаат промени, ова е дел од популарната култура, важно е да им даде на потрошувачите нешто ново, да ги запре добива досадно со постојниот придонес", рече Kurili.Со ова на ум, тој тврди дека движењето кон слот машини во изборот на маса игри може да биде контра-продуктивно, бидејќи поранешниот не нудат ниво на длабочина потребни за да се задржат играчите. Како Рулет 73 добива подготвени за февруари е МРАЗ, Фреди Kurili, компанијата е продажба менаџер, објаснува зошто нивниот нов спин на класичната игра може да се постави за да revolutionise маса игри на пазарот и да привлече millennials преку aspirational игри.Словенија-базирани Рулет 73 се поставени за да присуствуваат на МРАЗ на оваа февруари, каде што компанијата се надева да хералд ренесанса на табелата игра, користејќи ревидиран и подобрување на изгледот на броеви и нивните секвенци, повеќе опции обложување, заедно со повисока исплата.Додека крајна линија е веројатно клучната продавачот – казина имаат корист од повисоки задржете како резултат на зголемување на опсег на броеви на воланот – компанијата цврсто верува дека клучот за успешно промовирање на Рулет 73 ќе биде преку едукација на своите играчи, осигурување дека побарувачката за играта ќе биде играч-led диода код promocyjny направи вкупно казино. "Нашата цел е да им помогне на играчите пристап на игра, така што кога ќе влезат казино тие ќе знаат како да се учествува и ќе биде во можност да им веруваат на своите знаења," Kurili додаде код promocyjny blik вкупно казино. "Вториот не ќе биде доволно да ги задржи играчите се враќаат и ова е причината зошто такви игри да падне во маѓепсан круг каде што секој нов производ се соочува со пократок и пократок рок на траење." Kurili исто така предлага дека многу играчи го пропушти рафинирани атмосфера често се поврзува со класичен Европски казина: "Тоа е како високата couture, додека вие сега може да се купат дизајнер брендови на highstreet, ако сакате да биде некој, потоа ќе одиме во Париз код promocyjny не huuuge казино.