коцкање брод во близина на Daytona плажа

Во Лас Вегас, Hooters Казино Хотел, наводно, најави планови за $20 милиони реновирање дека ќе се види на Невада место отвори пар на нови ресторани и надградба на секој еден од нејзините 657 соби.Според извештајот од Лас Вегас Преглед-Списанието, весникот, Лас Вегас во Дресот на имотот е да згора на тоа премиера на нов Рок Фантазија покаже кој ротирачки фрлија на славни личности изгледаат-alikes од следната недела додека 24 Март ќе се види магијата акт Џарет И Магазин започне отворен жителство.
"Ние сме тука да останат," Мајк Бура, Заменик-Претседателот и генерален Менаџер за Hooters Казино Хотел, изјави за весникот коцкање брод во близина на daytona плажа. "Ние сме очигледно не Bellagio Лас Вегас или Цезар Палас во Лас Вегас, ниту сакаме да бидеме.Сите ние сме за забава.Сите ние сме за Лас Вегас и локалната заедница." Во сопственост на недвижен имот и инвестиции на фирмата Троица Хотел Инвеститори и управувана од страна на Paragon Игри, Hooters Казино Хотел отворена во 2006 година со Бура кажувам Лас Вегас Преглед-Journal дека реновирање, кои биле година во планирањето, исто така, ќе вклучува некој двојно зголемување на големината на местото на случувањето е on-сајт sportsbook.
"Сите наши 657 соби се претворен," Бура изјави за весникот. "Два телевизори и тропски изглед со портокал lampshades се случува и обновувањето на многу модерни во црно-бело-тематските сива боја со црвена акцент.Таму ќе биде само суптилни допир од портокал, но повеќе не ќе мора да се надминат со портокал." Во однос на нови ресторани, Бура, наводно, изјавил дека овие ќе го вклучи "национален бренд" дека е "добра за нашата локација и демографски", додека преуредување е да се прошири на имотот базен со нов концепт и униформи поради започне од крајот на април коцкање брод нови албани индијана. "Тоа не е во сопственост на некоја ѕвезда и не мора славна личност готвач, но тоа е многу жешко и успешен концепт во текот на среден запад со Hooters Казино Хотел биде прв во Лас Вегас да го покажат тоа, рече Бура на една од наредните ресторани.Лас Вегас Преглед-Journal објави дека промените се претстави на специјален настан во понеделникот вечерта во која Hooters Казино Хотел користи целата негова годишен маркетинг и рекламирање на буџетот во чест на добротворни организации, вклучувајќи Habitat For Humanity, Три Плоштад, добра волја, на Армијата На Спасот, Make-A-Wish " и " Свети Јуда е Ранчот За Деца коцкање брод во близина на paducah кентаки. "Некои добротворни организации не сакаат да работат со нас, бидејќи на нашата репутација, но ние сме преземање застане за да биде вистински дел на заедницата," Бура изјави за весникот коцкање брод во близина на луисвил кентаки. "Ние сме многу повеќе на семејството денес.Хотелот е различен и уникатен и имаме најдобрите на локација чекори од Лас Вегас Лента дали ритуал магии се земе правопис слотови. Hooters Казино Хотел е многу остане тука.".