хемптон плажа Nh казино концерти

Greentube интерактивна поделба на Novomatic го најави ова утро продолжување на нивното партнерство со романската iGaming оператор Mozzartbet.Договорот ќе видите Greentube започне своите премиум казино игри библиотека со операторот, како резултат.Клиенти на Mozzartbet сега ќе биде во можност да игра наслови кои ја вклучуваат сака на Sizzling HotTM делукс, Книга на RaTM делукс, Среќа Лејди CharmTM делукс, Делфинот е PearlTM делукс и Изобилство на TwentyTM.Пред продолжување на договорот, најави денес, Greentube биле обезбедување на нивното казино игра содржини на други iGaming брендови во Mozzart Група мрежа, која ги видел нив се достапни во неколку земји, вклучувајќи ги и Србија и Хрватска.Говорејќи за денешното соопштение, Greentube е Главен Финансиски Директор Мајкл Bauer, изјави: "Ние сме возбудени да се прошири нашето партнерство со Mozzart Група и да ги стартуваат нашите содржини со нивните онлајн бренд во уште една просперитетна на пазарот." "Зајакнување на нашето партнерство со Mozzart ќе ја зајакне нашата позиција како водечки содржина снабдувачот во Романија, каде што нашите игри се многу популарни со локални играчи, бидејќи влеговме онлајн пазарот во 2016 година." Додека Miloš Ranđić Директор на Онлајн Казино оддел на Mozzartbet, рече: "По нашата успешна соработка со Greentube во неколку клучни пазари, ние сме возбудени да го започнаа своето портфолио во Романија, каде што се одредени нивните популарни и познати наслови ќе ни помогне понатаму расте нашата лојална база на клиенти." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. хемптон плажа nh казино концерти.