бесплатно симнување на 50 лавови слот машина

Тоа е тоа време повторно!Онлајн софтверска компанија Microgaming најави нови содржини сет за ослободување на овој месец.Мрежата на независни studios дека инвеститорот работи со се многу зафатени и создавање на нови игри кои ќе бидат голем хит со играчи!Нови Игри Веќе Објавен Претходно овој месец, Microgaming започна работи надвор со неколку нови игри кои се веќе живеат.Прво, ние треба Serengeti Злато со Само За Победа.Оваа игра ви нуди една авантура во Африка, иам големи животни на земјата, лавови, слонови, leopards, носорози, и buffalos.На репортажите на овој наслов, можете да го активирате Hyperhold повторно се врти, како и дополнителни врти со множители и Статични Джакпот.Само вчера, инвеститорот објави нова титула со Алхемија Игри наречен 10,000 Желби.Оваа иновативна насловот Арапскиот тема и карактеристики на Тркалото Бонус.Играчи може да победи на џекпот во вредност до 10,000 x на клада.Три или повеќе на Моќ Тркала растера симбол ќе се активира Моќта Врти функција.Во оваа специјална функција, репортажите пополни со гигант симболи за да се обезбеди поголем исплати.Наскоро Заедно со ослободен игри, Microgaming се уште има еден тон на содржината наскоро да оператор партнери.На 10 Мај, ќе може да се очекува нов Инспириран игра со наслов " Scarab Злато.Оваа игра е со седиште во древниот Египет и карактеристики Мистерија Зголеми механичар.На 13 Мај ново remastered Мега Moolah Божица ќе започне.Оваа игра е поврзан со Мега Moolah прогресивна џекпот.Со три ги расфрла, играчите се преземат за да на лото тркало каде што голем джакпот чекаат.Инспириран е потоа повторно назад со ослободување на Полицајци 'n' Разбојници Megaways.Оваа игра има Megaways спин и модерен полицаец vs разбојници' тема.На Мај 20, играчите ќе добредојдовте на Сребро Морињата игра со златник Studios.Заработи сребрена монета симболи на ленти.Колку повеќе ќе се соберат, толку повеќе награда пари ќе може да заработи.Не е до до 2.000 x на акциите што се нудат преку оваа игра.На 25 Мај Тројно Работ Studios ќе добредојдовте Античките Среќата: Посејдон Megaways да онлајн игри свет.Оваа игра нуди Megaways механичар, со кој се предвидува до 117,645 начини да се победи на секој спин.Постои, исто така, Тркалање Репортажите и да се Соберат Тенџере механичар се наоѓаат во овој наслов.Дури и Повеќе да се Дојде Microgaming ќе имаат зафатено Може да издавањето на сите овие нови игри во јавноста.На почетокот, играчи може да даде неколку онлајн слотови спин, вклучувајќи го и новиот наслов од SpinPlay Игри и All41Studios бесплатно симнување на 50 лавови слот машина.
SpinPlay е подигнувањето Атлантис Зголемувањето на 11 Мај, игра што се играчите да морето за океан-тематските авантура.Оваа слот вклучува Диви Експлозии, Зголемувањето на Дивините, и екстра врти!Мај 18, All41Studios ќе започне Радосен Џокер Megaways, слот иам Megaways симбол и традиционален џокер/овошје стил тема.На репортажите, на Џокер се Врти може да ја активирате по случаен избор за да се обезбеди множители од 2x 10x!Ова е само мал дел од содржината која Microgaming има подготвено за овој месец.Не ја пропуштајте шансата за нови игри!Бидете сигурни да проверите на наслови се споменува како и други игри, кои на инвеститорот ќе започне во партнерство со независна студија на овој месец и во текот на годината да дојде! колку е злато вреди во дијамант казино heist.