плочка Mais форте не-покер

На iGaming индустрија е број еден за laddish ѓаволиите е речиси завршен преструктуирање по друг клучен член на персоналот е прикажано на врата со ништо, но сувенир турнеја Т-маица плочка mais форте не-покер. Ladbrokes онлајн главата Гери McIlraith лево неговата улога како извршен ДИРЕКТОР Ричард Glynn изгледа да се заврши процесот на интегрирање на сите делови на бизнис во една.Портпарол за момци реков eGaming Преглед, "Ние се движат подалеку од се кандидира како одделни деловни сегменти за дигитални, телефонски обложување и на мало за да го структура која ќе ни овозможи да се стави на клиентите во сржта на она што Ladbrokes нуди." Истиот портпарол, исто така, потврди дека група од околу три нови области на производите, каналите и корисниците ќе треба преструктуирање.eGR рече, "Тековната MD на велика БРИТАНИЈА и Ирска на Мало, Ричард Ames, ќе го надгледува производот, продажба на мало д-р Ник' Рѓа ќе сноси одговорност за канали, додека сегашниот директор на клиентите искуство Стивен Vowles ќе ја преземе контролата на клиенти краток." Во другите вести, Microgaming напојува QuickFire најави дека тоа ќе им обезбеди на своите флеш врз основа казино производ да CasinoRoom.com.Договор значи дека сајтот ќе имаат корист од првите и најголемите глобални прогресивна игра мрежа и Microgaming слотови како што Thunderstruck.Дури и би можеле да се добие дрзок ѕиркаат во Лара Крофт е зад себе, ако ти си среќен.Директорот на Casinoroom.com Дејвид Cabrera, коментираше, "QuickFire е брзиот процес на интеграција, во комбинација со Microgaming е премиум содржини, тоа го направи очигледно избор кога се во потрага за подобрување на нашите игри портфолио wild rose казино клинтон спортско обложување. Microgaming има репутација за да нудат најдоброто брендирани содржина и најголемите джакпот во индустријата и ние сме сигурни дека нашите играчи ќе биде воодушевен со овој нов договор." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre wild rose казино клинтон ајова.