нови казино лонг бич Ms

"Сепак, бренд имиња – Bally, SHFL, WMS... Ние работевме на донесувањето на компании заедно во рамките на една компанија идентитет", рече тој. Ние сме многу среќни со износот на истражување и развој куќи имаме како компанија сега.Ние може да се направи игри многу повеќе специфични за одредена област", рече тој. За Австралија и Азија, ние всушност се развие [производ] во Австралија и во нашата студија во Кина.Но, ако можеме да видиме производи кои доаѓаат надвор од нашите U нови казино лонг бич ms.
"Погледни пазари, како што се Австралија, со 200,000 машини, и Северна Америка, со 900,000 машини," додаде тој нови казино лиценци во илиноис. "Ние треба да бидете сигурни дека нивните искуства за учење, или нивната почетна искуство, е добра за да ги добие назад следниот пат тие посета Макао," рекол тој.

ut Г-Jolly предупредува: кој нема да предизвика во текот на ноќта револуција во Макао гејминг микс.Градот ќе остане табела оддалечиме од пазарот во блиска до средината рок, вели тој нови казино локации во илиноис. или Индија студија за кои мислиме дека ќе работи во овој пазар, ние може да се донесе што низ, како и," Г-Jolly додаде. моно правец на казино 37302 rancheria ln auberry ca 93602. Азија е голем пазар за компанија од точка на гледање дека имало голем број на дупки во овој пазар – во Макао, имавме две дупки [во 2015 година] и таму е уште еден четири-да се оди во наредните две години." e додаде: "не Постои раст во Филипините – ние [индустријата] имаме Тигар Одморалиште, [Рекреација и Забава Ад casino resort во Манила] за да се отвори и таму е разговор на некои други казина преку регионална Филипини."r Jolly рече дека една од предностите на Научни Игри по превземања на Bally Технологии и WMS беше обемот и длабочината на неговото истражување и развој на способности мајмун на врвот салон покер митинг. Приходите од овој сегмент застана на MOP8.8 милијарди долари (US$1.1 милијарди долари) за првите девет месеци од 2015 година, надолу од 22 проценти во година на година смисла, според официјалните податоци од Макао гејминг регулаторот.Сепак, сегмент outperformed на целокупниот пазар.Вториот договор од страна 36 проценти од година на година во јануари до септември период.број на гејминг индустријата аналитичарите се напомене дека Macau владата сака да се префрлат на градскиот туризам се фокусираат на масовно пазарот забава – особено не-игри сорти.Локалните власти изјавија дека бројот на ново-да-пазар живеат игри маси даде на секоја од неколку казино места во изградба на Cotai ќе зависи и од не-игри атракции понудени од страна на оние места.Нема слични ограничувања постојат за бројот на ново-да-пазар слот машини.р Jolly рече еден од проблемите во Макао е дека голем дел од масата на пазарот доаѓа од Кина и овие играчи не се запознаени со коцкање слот мајмун vs рак слот машина.