мајмун на врвот покер митинг 2021

На Greentube интернет и мобилни софтверски технологии подружница на Австриската коцкање гигант, Novomatic, најави потпишување на договор кој е за да ја видите неговите игри се ставени на располагање на играчи во Обединетото Кралство преку домени управувана од страна на LeoVegas AB.Видео слотови обезбедување На: Виена-базирани иноватор користи кратко соопштение на детали што на аранжманот ќе се вклучи мобилен-friendly сајтови од LeoVegas вклучувајќи PinkCasino.ко.велика британија, SlotBoss.ко.велика британија и 21.ко.велика британија се карактеризира 'сино-чип' игри од неговиот родител, вклучувајќи Среќа Лејди Шарм Делукс, Ролна Кралот и Sizzling Жешка Делукс видео слотови мајмун на врвот покер митинг 2021. NRGS интеграција: Greentube се објасни дека договорот е дополнително да се вклучи онлајн казина од Стокхолм-со седиште LeoVegas нуди свој пет-ролна и 20-payline Полицајци 'N' Разбојници: Вегас Одмор и Змија Штракаат и се Тркалаат по интеграцијата со својот иновативен Ново Далечински Гејмерски Систем (NRGS) платформа.Инвеститорот 'исклучително задоволен': Дејвид Bolas, Обединето Кралство, Комерцијален Директор за Greentube, изјави дека тој беше "исклучително задоволен' да се продлабочи неговата фирма е односот со LeoVegas AB со проширување " на обемот на нашите содржини одредба.' Bolas' исказ се чита.. stardew долина казино слот машина. "LeoVegas AB портфолиото на локалните брендови испорачува многу успешен предлог на Обединетото Кралство на пазарот и тоа е фантастична можност за Greentube да додадете дополнителни вредност на некој важен партнер." Најновите спогодба: нов аранжман доаѓа пет месеци по Greentube почна обезбедување на избор на игри за да LeoVegas покрај тоа искористување на својата NRGS иновации.Дека имаше разбирање вклучени Книгата на Ра: 6 Ролна Делукс, Аполон Бог на Сонцето и Книга на Маја видео слотови како и нарачана земјиште базирани на наслови од инвеститорот Astra Игри и Бел-Овошје Игри подружници кои беа прилагодени за Обединетото Кралство на пазарот. stardew долина казино трик 1.4.