најголемиот казино во северна калифорнија

Maltese онлајн казино игри инвеститорот Yggdrasil Игри Ограничен најави потпишување на договор со кој е за да ја видите неговите Игра Адаптација, Алатки и Интерфејс (GATI) решение користат Игри Development Kit (GDK) платформа од Црна Кравата Технологија Ограничена.Со седиште во северна Valletta предградие на Sliema, на иноватор се користи официјалното соопштение да изјави дека алијансата е прва за својот нов објавување поделба и ќе им овозможи на членовите на неговото Yggdrasil Играта на Серверот (YGS) Мајстори шема да ги искористат GDK игри мотор однапред брзо да се изгради и достава на содржина за да iGaming партнери од целиот свет.Истакнати партнер: Yggdrasil Игри Ограничен опишани нејзините последни партнер како 'архитектура специјалист' што е добро познато за изградба на " играта мотори за најдобри-на-раса studios.' Таа исто така изјави дека програмери кои претходно не биле во можност да се дистрибуираат нивните онлајн казино игри сега ќе биде во можност да се приклучат на неговата YGS Студиската програма, па како да лесно се 'пристаниште' нивната содржина и да имаат корист од 'широка дистрибуција и индустрија-водечките маркетинг алатки.' Инвеститорот задоволство: Основана во 2013 година, Yggdrasil детални дека GATI иновација е пропис-подготвени и конфигуриран содржина за развој на јава тоа е моќта зад своите YGS Мајстори шема.Тоа, исто така, изјавил дека договорот со Црна Кравата Технологија Ограничена ќе ја подобри способноста на овој стандардизирани однапред да им се помогне на iGaming на програмерите во проширување на нивните глобални стигне и 'изнаоѓање нови начини за зголемување на приходите.' Дополнителни можности: инвеститорот е да се биде на штандот N3-140 на оваа недела Меѓународни Казино Изложба (МРАЗ) во Лондон extravaganza додека Главата на Партнерот Стратегија и Извори, Стјуарт McCarthy, кои се користат соопштение да објасни дека новата врска е исто така види неговата фирма франшиза делови на својот бизнис.Тој изговара дека ова значи одберете партнери наскоро ќе биде во можност користите YGS Мајстори шема 'да се создаде свој уникатен крај-до-крај iGaming придонеси' пред продавање овие назад за глобална дистрибуција во текот на полу-отворена платформа.Прочитајте изјава од McCarthy.. најголемиот казино во северна калифорнија.
"јас сум воодушевен да се биде во можност да го објавиме нашиот партнерство со Црна Кравата Технологија Ограничена.Нашата револуционерна GATI решение овозможува студиа и играта на програмерите да се изгради директно на нашата платформа, начин на придобивање нашата глобална дистрибуција, промотивни алатки и регулиран пазар adaptors додека преземање на контролата на нивната карта и задржување на комплетна заштита на нивната интелектуална сопственост.Ние веруваме ние го креиравме совршен оди до решение за било која игра студио во потрага за брзо, ефикасно и безбедно добие својата игри на пазарот." Се смета избор: За неговите дел, Тони Plaskow, Комерцијален Директор за Обединетото Кралство-лиценцирани Црна Кравата Технологија Ограничена, изјавил дека тој е "чест и возбуден" да соработува со Yggdrasil Игри Ограничена е на нови издавачки потфат.Тој појасни дека YGS Мајстори " нови децентрализирани агрегација модел е исто така наскоро дозвола франшиза партнери да изберете од голем број на игри за да ги нудат на нивните играчи најголемиот казино во рајот островот. Plaskow изјавата се чита.. најголемиот казино во њујорк државата. "Со интегрирање на нашите GDK во GATI, ние се обезбеди ефикасен и брз начин за истакнати игра програмери да се изгради и да ги дистрибуираат своите игри во издаваштвото е вредни универзумот." казино игра solitaire spider-man.