колку слот машини не желка крик казино се

Со Allstar игра само зад аголот, ние сме доста достигна midpoint на MLB сезона.Некои тимови се веќе целосно надвор од неа, како и Балтимор Orioles и другите тимови се, почнувајќи покажуваат знаци на тркала падне, како Тампа Беј Зраци.А потоа, тука се оние тимови што се чини дека да се стави сето тоа заедно и добивање подготвен да се направи пост-сезоната работи, како на Бостон ред Сокс и на Тексас Ренџерс.Што се однесува до играчите оди, има некои рани standouts кој би можел да биде дигалки некои хардверски на крајот на сезоната.Џош Хамилтон Џош Хамилтон е веројатно најжешките играч во бејзбол право сега.Тој е на 22-игра удирање редеа и тој е удирајќи го поклопецот на топката.Хамилтон неодамна ја погоди вториот најоддалечената топката во Ренџерс историја, топката што пловеа 468 нозе.Неговата моќ броеви ривал било кој играч во MLB и неговиот тим е просперитетна.Ќе се стави Хамилтон броеви заедно со него се 4 во MLB погодок во просек од 5-ти во RBI е и само зад лигата лидери во homeruns и она што го имаат е сериозен кандидат за МВП.Робинсон Cano не би можел да биде помазна кул кат во безбол отколку Робинсон Cano колку слот машини не желка крик казино се. Cano е една од оние домашните Јенки studs кои дојдоа преку фарма систем и беше наменета за да биде ѕвезда.Тоа траеше некое време, но Cano е слатка замав и sneaky власт му е дозволено да се цвет во Yankees најдобар играч.На Јенки вториот baseman води специјалност во погодок просекот на некоја смешна .358 и тој може да се донесе дома вата наслов ако тој се држи до тоа додадете боја слот blender 2.8. Ubaldo Jimenez Тој не може да биде најдобар стомна во играта, но тој е најдобриот стомна во специјалност на оваа сезона и тој е речиси бега со неа.Повеќето луѓе hadn не слушнале за Колорадо карпестите планини студ стомна, Ubaldo Jimenez до оваа сезона.Неговата блескаво ЕРА на 1.83 и неговиот 14-1 рекорд дефинитивно ќе му се стави во трчање за КИП на Младите награда, забрана крајот на сезоната колапс, се разбира.Ако сте обложување на бејзбол, во секое време можете да го видите оваа мачка име како стартер, својата проклето блиску до заклучување, особено ако противничкиот тим е под .500 тим, Jimenez е untouchable.Стивен Strasburg Тие само треба да се даде ова дете Дебитант на Годината награда во право сега, бидејќи прв пат ќе го види ова дете теренот, може да се каже тој доби некои посебни работи.Премногу лошо тој нема да победи како многу игри, бидејќи Државјаните дело е анемичен.Но, ова дете ќе биде кршење евиденциите за остатокот на неговата кариера и јас не би дури и да бидат изненадени за да видите не-играч во своите дебитант сезона, тој е толку добар додадете слот во qt designer. Vlad Guerrero Ако тие имаа наградата за кам-бек играч на годината ќе треба да одат на impaler, Vlady Guerrero.Тој секогаш беше еден од најталентираните и возбудлива hitters да се види во MLB, како тој ќе се свртат кон и повеќе импресивно, хит речиси ништо фрлени во него.Јас еднаш го виде Vlady погоди топката што одбиени во нечистотија за основа го погоди и сите можев да помислам дека до мене е, како, по ѓаволите, дали на теренот за да еден дечко како тоа?Бокали сеуште не сте го сфатиле, а сега дека Vlady е здрав, тој е raking повторно додадете планирање покер да trello. Guerrero води MLB во RBI е на 68, и тој е огромна причина за успехот на Тексас Ренџерс оваа сезона.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.