додадете слот во Qt Designer

Како НАС спортски обложување на пазарот загрева за да никогаш не е пред-видено нивоа на активност, особено со Супер Боул зад аголот, Tipico најави нова маркетинг иницијатива во државата Њу Џерси.Тенеси, Индијана и Колорадо виделе исклучително ветувачки спортски wagering фигури на крајот, додека Вирџинија и Мичиген видовме flurry на активност по нивните неодамнешни започна.Буџетските дефицити имаат побарано многу државните влади да се легализира спортско обложување, или барем да се забрза било процесот на легализација кои веќе постојат, за време на COVID-19 пандемија.Но, тоа е уште Њу Џерси, Градина Државата, што води на начин и во смисла на онлајн игри на среќа и обложување спортски, откако бил еден од првите држави да започне по превртување на PASPA во 2018 додадете слот во qt designer. Tipico, германски спортски обложувања компанија која неодамна се прошири на САД, има ramped до нејзината Њу Џерси маркетинг со 100% депозит натпревар до $750 – особено значајни сума – исто така debuting неговата содржина партнерство со дигитални издавач FTN: Избледи На Бучава.Брендови како што се theScore, исто така, претходно помина со голема промоции, нудејќи им на клиентите $5 за слободни залог за секоја недела на МАК регуларната сезона за време на почетокот на сезоната понуда, со пазарот просперитетна со многу други примери.Адријан Vella, MD, НИ бизнис, Tipico, рече: "По успешното меко стартување на мобилната апликација оваа есен, сега сме возбудени да ја испорача најатрактивните добредојдовте понуда на пазарот за да Њу Џерси спортски bettors."Во меѓувреме, Кит Gormley, Tipico глава од НАС маркетинг, додаде: "FTN има длабоки списокот на биг-име талент и своите децении на стручност и со спортски обложувања и дневни фантазија публика да ги направи навистина уникатна и вредни партнер да Tipico како ние го прошират нашиот дофат во нови регулирани држави."Оваа соработка ќе им овозможи на Tipico јасно да се разликува нашите образовни, податоци и разузнавачки содржина во американскиот пазар, за позиционирање на нашиот бренд и со содржина спортски обложувања публика жедни." додадете планирање покер да trello.