најдобрите бесплатни онлајн бонус слотови не преземете

Онлајн казино софтвер провајдер Железо Куче Студиото наскоро ќе биде ослободување на сосема нов видео слот само во времето за ноќта на Вештерките.Напојува со NYX е Отворен Гејмерски Систем (OGS) платформа, Крв Кралицата е висока нестабилност, 5-ролна, 30-payline слот поставена во Трансилванија.Игра како магла во ролни и полна месечина се наоѓа ominously во близина на репортажите каде love-hate врска меѓу игра две главни ликови, на Крвниот Кралицата Ivanka и Ван Пеколот, unravels пред вашите очи.Одлична графика заврши со скелети и лилјаци и неизвесност-исполнет позадина саундтракот направи да се чувствувате како да сте во еден класичен Холивудски хорор филм.Во прилог на две главни ликови, играта е симболи вклучуваат карти за играње А, К, Q и Ј, заедно со дрвени Прашање, Кралицата е Ruby, Вампир и Gargoyle.Настрана од сите шунката и добрина, играта е главната карактеристика нуди избор на два начини за играчи со дури 50 слободен врти.Изборот Ivanka на Крв Вампир Кралицата, ќе добиете Менувањето на Проширување Дивините како таа оди; изберете Ван Пеколот за Леплива Ширење Дивините.Ќе добиете голем плаќа од Вампир и Gargoyle подеднакво застрашувачки, но ќе сакате да го видите симболот често колку тоа служи како играта е проширување на Диви.Играта е RTP е 96.07 проценти и својот максимум прашање е за 90 ЕВРА.Се погледне за Железо Куче Студио да се тркалаат неговата Крв Кралицата низ 1X2 МРЕЖАТА овој месец.Тоа е зафатен година за велика БРИТАНИЈА-врз основа на Железо Куче Студио, со својата септември ослободување на Неонски Џунглата, август лансирањето на интуитивен брзо се игра функција и во јуни ослободување на Богатство на Хорус. најдобрите бесплатни онлајн бонус слотови не преземете.