исплати за Texas Holdem турнири

Индустријата за игри Шоу Оди "Лесен" И Неформални Манила: гејминг индустријата шоу е на чело на ре-пронајдокот со в.д исплати за texas holdem турнири. лансирањето на GEA Самитот, еден-на-еден вид мала големина и "лесен" купувачот-продавачот состанок, каде што две страни на пазарот на понудата и побарувачката, се соберат во еден забавен и интимен амбиент за да ги видите најновите производи технологија и индустрија и добивање на повратните информации за подобрување.На GEA Самитот, ко-организирана од страна на Фил-Азија Игри Expo (СТРАНИЦА), што се одржа во Залив Манила на ноември 14 2018 ова предизвика огромна реакција, како и повеќе од 2.500 гости од сите сектори на индустријата flocked за Самитот да ги претстави и да изврши увид во најновите и најжешките производи во индустријата.Меѓу 2,500 гости, 300 од нив се B2C (Business-to-commerce) Вип, како што се сопственици и C на ниво на директори со јасни куповна моќ, создавајќи вистинска и позитивна враќање на инвестицијата за продавачи (спонзори) кои учествуваа во настанот.На настанот, исто така, се скрши подалеку од традиционалните игри шоу archetype, каде спонзори, само треба да се донесе компјутери и комерцијални кадровски да го покажат своите производи и технологија, без да направиме кабина дизајнирање, поставување и долго време за подготовка, што го прави кавга-бесплатно искуство paypal казино без депозит бонус. GEA Самитот е прв трговија покажуваат дека комбинација социјална се мешаат и изложба заедно.На локално ниво познатиот Dj-беа поканети за да се вртат музика за гостите, придружувани од бенд во живо и примамливата дами кои врши спарно, топла игри да ги укине расположение на настанот.Во прилог на тоа, организаторите, исто така поканети Европски модели за да се прикажат Victoria ' s Secret-стил на пистата се покаже на забава на многу гости.За Фил-Игри Експо: Phil-Игри Експо е прва влада-спонзорирани и акредитирани индустрија изложба во Филипини.Таа е посветена на градењето веродостојна и објективна платформа за да се влијае и водич на индустријата преку изложба.На крајот на краиштата, тоа има за цел да се создаде подобро, повеќе само-дисциплиниран и повеќе самоуверени индустрија платформа.За повеќе информации, ве молиме посетете: www.phil-asiangamingexpo.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre paypal купи zynga покер чипови.