станица казино гранд кафе промоции

Greentube е Дом на Игри сега има нов додаток со пуштањето на Diamond Link—Силен Цар.Најновите титулата е сега на располагање преку B2B партнери на инвеститорот и е дел од посебната Дијамант Линк слот серија.Патуваат во Далечниот Исток и се качат на уникатен патување, како што се вртат на репортажите на оваа игра.Мрежа има 5 ленти со 25 победи линии, заврши со дополнителни карактеристики за дополнителна забава.Детали од Слотот Откако ќе се вчита новата онлајн слот, ќе се транспортира до античка Кина.На репортажите се наоѓа во една убава планина регионот со традиционалните pagodas dotting пејзаж.Силен Цар е главниот лик на играта, со брод, кои риба, и среќен монета приклучи го на ленти.Силен Цар е четврта прилог на Дијамант Линк серија.Тоа вклучува Задржете N Спин механичар, но еволуирал опција за уште повеќе шанси за победа.Кога ќе најдете шест дијамант симболи во базата игра во еден спин, ќе предизвика оваа посебна карактеристика.На фенер симболи се мистерија икона во играта, и тие ќе ја зголеми својата способност да предизвика Задржете N Спин функција.Во текот на посебен круг, огномет ќе одам на почетокот и зголемување на вредностите на симболи од страна на 2x.На Greentube титулата, исто така, вклучува нови дијамант симболи, кои се однесуваат како Диви Врти, Колосална Врти, и Леплива Врти предизвикувачи.Секој симбол вклучува проширување на крајот на Задржете N Спин функција.Единствена дополнувања на овој Diamond Link title се сигурни да го задржи играчите предење на репортажите на слот игра.Приклучи Полицајци 'n' Разбојници Вегас Ноќи На новите Diamond Link—Силен Цар сега се приклучува на други нови наслови од Greentube оваа година.Назад во февруари, организаторот најави лансирањето на нови 20 payline слот Полицајци 'n' Разбојници Вегас Ноќи.Оваа игра се играчи во зафатени Гревот Градските улици, како дел од Полицајци 'n' Разбојници серија.На репортажите, играчите можат да пристап посебни карактеристики, како што се Динамит Победи и Ролна Рајдер.Со Динамит Победи, играчите ќе се најде на Bert карактер се појави по поразот спин и тој мора да одлучи дали тој се случува да се кренат во ленти или не.Тој може да го повтори ТНТ опција која доведува до победи додавање заедно.Со Ролна Рајдер функција, Bert е занишан на врвот на мрежа, лизгачки копии на првиот ролна десно.Оваа акција може да се создаде нова победа комбинации на ленти.И двете од овие нови игри се дел од популарната серија и да се покаже како добивање на креативните со приказната или механичар може да доведе дури и повеќе да се забавуваат на ленти.Им даде на двете игри се обидете да се види она што Greentube создаде оваа година со својот нов слот наслови. станица казино гранд кафе промоции.