колку проширување слотови не Ps5 имаат

Maltese онлајн казино софтвер иноватор EveryMatrix Софтвер Ограничен најави дека портфолиото на виртуелни спортски игри се нудат преку своите CasinoEngine iGaming платформа неодамна проширен.Со седиште во северна Valletta предградие на Свети Јулијан е, инвеститорот користи службено четврток соопштение да изјавуваат дека ова проширување треба да им помогне на онлајн казино оператори да ги зголемат своите можности за забава и 'се задржи играчите поврзан' што поголем број на повеќе традиционални живеат спортски настани се откажани како резултат на coronavirus пандемија.Оток избор: EveryMatrix Софтвер Ограничен изјави дека неговата CasinoEngine однапред сега карактеристики виртуелни спортски игри од " врвот на давателите како што е Златна Трка, Скок Игри, GlobalBet, Kiron Интерактивни и NSoft како и Betradar подружница на Sportradar AG.Фирмата, исто така, изјавил дека оваа платформа ќе биде интегрирање на содржини дури и повеќе добавувачи 'во наредните недела' па како понатаму "поддршка оператори' дозволува на нив да се "изградат нови приходи' во тек на coronavirus криза.Еволуирале за забава: Ebbe Groes, Главен Извршен Директор за EveryMatrix Софтвер Ограничена, што се користи во соопштението на детали што iGaming фирмите можат брзо да се интегрираат неговата фирма е модуларен CasinoEngine платформа, со цел да им обезбеди на своите aficionados со пристап до над 8,000 игри од некои 140 трети лица даватели.Тој исто така се изговара дека иновации им овозможува на операторите 'да се пополни во содржината празнините и да се зголеми sportsbook или онлајн казино потенцијал" и може да се сервисираат преку GamMatrix игри и играч за управување со решение.Прочитајте изјава од Groes.. колку проширување слотови не ps5 имаат. "среќен сум што нашите екипи се целосно оперативни, удвојување на напорите да се стави на располагање дополнителни можности за забава.Содржината ќе биде од суштинско значење во претстојните месеци и ние сме горди да се во можност да нудат брз пристап до огромната библиотека на виртуелен спорт со само еден интеграција благодарение на CasinoEngine платформа.И покрај мрачните присутни, јас сум сигурен дека сите брзо ќе се прилагоди на оваа нова реалност и го направи најдоброто за излез од оваа ситуација." колку вработени не winstar казино се.