колку вработени не вртење камен казино се

BetConstruct најавува своето учество во SBC Глобалните' Обложување На Спортски Конференција на септември 19 – 21, во Лондон, откривањето голем број на напредни игри на среќа и обложување случувања.На состанокот ни се на Стенд 22, учесниците ќе бидат запознаени со BetConstruct е индустрија-ексклузивни производи, меѓу кои е и BetConstruct е SpringBME, интуитивен и сеопфатна платформа за да започнете коцкање бизнис и да управувате со сите свои аспекти, како и нашето Пријателство Платформа, единствен на пазарот за федерации и дигитални содржини услуги овозможувајќи им да ја испорача спорт содржина да оператори во светот.Меѓу напредни решенија се нашите многовариантното Живеат Студио со нови сали и 7 јазици, Sportsbook Софтвер кој беше подложен на голем број на случувања и RNG Казино во моментов нудат околу 5,000 игри, збогатени со нови карактеристики и параметри.На 19 септември, исто така ќе бидат вклучени во Филијалата ФЕСТ, на мајсторство-фонд на фестивалот, открива нашите специфични learnings како и Казино Победи на Самитот да се разгледаат некои од клучните предизвици со кои се соочува глобалната онлајн казино сектор се развива со повеќето брзо менување на маркетинг норми.https://www.youtube.com/watch?v=3JcKBKA7wNo За BetConstruct BetConstruct е наградуван инвеститорот и услуги на интернет и земјиште-базирани игри решенија со развој, продажба и услужни центри од целиот свет колку вработени не вртење камен казино се. BetConstruct иновативниот и докажани придонеси вклучуваат широк спектар на производи и услуги, вклучувајќи Sportsbook, Спортски Податоци Решенија, Решенија за Малопродажба, RNG & Живеат Дилер Казино, VR Казино, Покер, Вештина Игри, Фантазија Спорт, Социјална Платформа и повеќе.Најновата прилог е индустрија-првиот комплетен менаџмент на инфраструктура, SpringBME (Бизнис Менаџмент на животната Средина).Сите партнери имаат корист од BetConstruct Пролет платформа со својата моќна back office алатки и сите инклузивно услуги кои им овозможуваат на операторите на' растот и помогне да содржат нивните трошоци.Од самостојна постави за да клуч и бела етикета решенија, BetConstruct нуди на своите партнери непречен можност да се успее.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre хард рок казино холивуд забава.