најдобрите покер чипови на пазарот

2012 МАК сезона е уште три месеци далеку од kick-off, но уште сега, Вегас спортски книги се издавањето на првиот сет на линии за годината: Тим Победи Вкупно.Најголемата победа изнесува за новата сезона беа врачени се сведува на две запретителен Супер Боул омилени: the New England Patriots и Green Bay Packers.Двете екипи ја отвори со победа вкупно 12 победи, едно парче, а бројот дека двајцата кандидати лесно надмина минатата година со 13 и 15 победи, соодветно.Шансите на двете екипи besting дека 12-победи марк повторно ќе биде тешка задача, но едниот од двата изгледа како повеќе веродостојно сценарио.Во следниот број после 12 е 10, кој шест тима имаат како нивниот тим победи вкупно.На Балтимор Гаврани, Хјустон Texans, Њу Орлеанс Светии, Филаделфија Орли, Питсбург Steelers, и San Francisco 49ers, Светиите се љубопитни избор да победи повеќе од 10 игри со оглед на хаотичен оф-сезона тие си имаат, особено без Шон Payton за целата година и договорот разговорите со Дру Brees уште се во ќор-сокак.Во меѓувреме, во одбрана Супер Боул шампионите, Њујорк Гиганти, биле curiously наведени во 9.5 победи, некој број ја споделува со до-и-доаѓаат Детроит Лавови и Peyton Manning-предводеше Денвер Broncos.Традиционално, нешто подолу на 9.5 победи вкупно е местото каде што вредноста облози дојде во сликата.Водечки на начин во 9 вкупно победи се Атланта Соколи, Чикаго Мечки, и Сан Диего Полначи.Тимови наведени во 8.5 победи вклучуваат Далас Каубојс и Њујорк Авиони, две екипи кои ќе фигура видливо во наслови за голем број на фудбалски и не-фудбал – причини.Нашите комат е дека една од овие екипи ќе underachieve, и ако сакате да знаете која еден, тоа е дека тим кој веќе има одбранбен контроверзии три месеци пред сезоната дури и почнува.Во меѓувреме, на Канзас Сити Шефовите биле дупчиња во во 8 вкупно победи, проследено со три екипи добивање 7.5 победи на: Каролина Пантери, Мајами Делфини, и Синсинати Bengals.Од таму, пет екипи се пејст со 7 вкупно победи – Аризона Кардинали, на Бивол Сметки, на Сиетл Seahawks, на Оукланд индијана џонс: крадците, и Тенеси Титаните – а четири екипи биле обележани со 6.5 победи – на Тампа Беј Buccaneers, на Минесота Викинзите, на Св најдобрите покер чипови на пазарот. Луис Рамс, и Вашингтон Redskins.Окупаторската на долниот крај на тимот износи се трите екипи кои имаат добиено 5.5 победи: Кливленд Browns, во Џексонвил Jaguars, и Ендру-Среќа led Индијанаполис Colts.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ла центар последната граница казино.