хард рок казино тампа Fl најава

СЕКРЕТАР Дигитални видов повеќе од 37.4 милиони облози поставени преку своите OpenBet производ suite на Aintree Големиот Национален Фестивал.Вкупно 14.5 милиони облози се ставени на Големиот Национален трка сам.Влоговите во минута зголеми за 25% од 2018, постигнување на висока на 25,000.Неодамнешните Cheltenham Фестивал видов СЕКРЕТАР Дигитален е sportsbook клиенти процес со текот на 48.2 милиони облози повеќе од четири-дневниот настан, достигнувајќи врв од 26,000 wagers во минута.СЕКРЕТАР Дигитални клиенти вклучуваат неколку големи велика БРИТАНИЈА оператори, како на пример, Вилијам Хил, Небото се Обложуваат, Paddy Power Betfair и Ladbrokes Корални.Кит О'Loughlin, SVP Sportsbook на СЕКРЕТАР Дигитални, рече: "Големиот Национален постојано се изложуваат на моќта и големината на обложување индустрија, како што беше потврдено од страна на екслузивно перформанси на нашите екипи и технологија."Ова е монументална обем во споредба со врвови се гледа од страна на онлајн трговците на мало преку клучните трговски настани како Црн петок и Сајбер понеделник."Нашите трансакции јевгени на перформанси од светските водечки онлајн продавач на Сајбер понеделник, како што е соопштено од страна на Hitwise, со повеќе од два пати - сведоштво за нашата цврста технологија платформа." хард рок казино тампа fl најава.