брзина крпа покер масата врвот

Велика БРИТАНИЈА и Јужна Африка на основа на услуги на Full HD виртуелен спорт за igaming индустрија, Kiron Интерактивни потпиша партнерски договор со Италија водечките игри обезбедувач на услуги, Microgame С. п.А.Според условите на договорот, во Јоханесбург компанијата ќе започне со широк спектар на виртуелни содржини на Microgame платформа дозволувајќи им на играчите да се одржи wagers низ сите мрежни оператори кои се обезбедени од страна на италијански услуги.Виртуелна игри нудат: Вклучени во интеграција се оператор на врвот виртуелна коњ тркачки игри, како што се Растрчани Дерби, Полни Коли и Скокови, како и на фудбалски натпревари и куче трки.Во прилог на цементирање својата основа во ова копче virtuals пазарот, содржината договор додава уште еден водечки бренд да Kiron партнерот база во Европска земја, додека се приклучи импресивен постава на оператори, вклучувајќи Eurobet, Лотоматика и Сисал.Извршен ДИРЕКТОР забелешки: Во официјалното соопштение, ко-Главен Извршен Директор за Kiron Интерактивни, Стивен Spartinos, рече.. брзина крпа покер масата врвот. "Ние сме воодушевени да биде партнерството со Microgame, еден од Италија е водечка платформа добавувачи.Ова партнерство се протега на дистрибуција на нашите виртуелни содржини во италијанскиот пазар и го зголемува нашиот профил со нови оператори speedway индијана американската легија покер. "Овој договор потенцира огромната популарност на нашите коњ тркачки, куче трки и нови фудбалски игри со локални играчи и се гради врз нашите брзо растечки италијански присуство како нашата земја операции продолжи да оди од силата на сила." Исто така, коментирајќи ги новите договорот за партнерство, Главниот Извршен Директор за Microgame, Марко Castaldo, додаде.. брзина чувствува за покер масата. "Kiron е во побарувачката виртуелна понуда има изградено силна репутација во италијанскиот пазар во текот на повеќе години, со докажана досие за надвор-перформанси epiphone гери кларк jr казино.

"Kiron е атрактивна портфолио на квалитетот на виртуелни игри ќе направи значаен прилог на нашата платформа и очекуваме од нашите клиенти, ќе се види фантастични резултати во однос на играчот ангажман и зголемување на обложување тома низ повеќе канали." Нагласи Игри' Soccerbet: На Microgame мрежа, исто така, ќе се добие пристап да се Потенцира Игри Ограничена е Soccerbet производ, воведувањето на која ќе биде олеснето со Kiron.Лондон-базирани видео виртуелен спорт специјалист неодамна стекнатите права за архивирање децении на турскиот фудбалски снимката за употреба во своите игри, спортски обложувања и лотарија производи.Еден од Италија најмногу се утврдени брендови, на Benevento-со седиште на услуги нуди и мало и онлајн крај-до-крај обложување услуги на голем оператор мрежа, вклучувајќи и голем број на коцкање и обложување спортски производи epiphone гери кларк jr blak and blu казино. Kiron е виртуелна портфолио, во меѓувреме, нуди сеопфатен сет на броеви игри и виртуелен спорт за онлајн, мало и мобилни испорака.Тие се пофали највисок квалитет на графика кои се достапни во виртуелната пазарот заедно со широк спектар на фиксна шансите обложување пазари за да привлечат различни купувачи демографијата и сегменти. epiphone гери кларк jr казино blak and blu.