монахот најдобри во слот Everquest

Бидејќи Microgaming работи со голем мрежа на независни студиа и содржина партнери, тие се постојано додавајќи нови онлајн слот за игри на нивното портфолио.За месец Март, брендот е поставено да се претстави неколку нови наслови, секој со уникатните знаци како cyberpunk херои и leprechauns.Содржината ќе бидат различни и функција богата, нуди нешто за секој играч.Нова Игра Детали: Еден од новите опции доаѓа од Gameburger Студија и е насловена 9 Садови од Злато.Оваа игра ќе започне на 10-ти Март, само во времето за Св монахот најдобри во слот everquest. Патрик.Новиот наслов вклучува 5×3 мрежа со 20 paylines и блескав Екстра Вртат Воланот каде што играчите може да се заработи екстра врти.Земете патување во волшебниот свет на leprechauns кога ќе се вртат на репортажите на оваа нова игра!Тројно Работ Студија, исто така, ќе биде воспоставување на нова игра, овој пат ретро-тематски наслов со името Напад на Ретро.Играчи ќе биде лансиран во футуристички град со ретро атмосфера, каде што две cyberpunk херои познат како Били и Џеси сте на мисија да се заштити градот од напади од страна на роботи.Оваа игра вклучува до 5,000 x влог заедно со наредени и случајни дивините.Само За Победа ќе се лансирање на новата игра, како и, овој пат преземање на волшебниот свет во Богатство Skyland.Овој отвор е поставена во облаци со пловечки острови и убава vies.Постојат пиратски мајмуни се најде во играта, на ловат за богатство.Богатство е единствена како што е жолто злато банани!Оваа титула ќе започне на 24 Март, нуди неколку одлики вклучувајќи ги Собереш Бонус, Симбол Надградба и да Победи Множители.Според Microgaming.. хорда рулет јас сум jatuh сакаат да го чуе вашето g. Директор на Глобални Операции за компанијата, Џејмс Buchanan, коментираше нови изданија од која се наведува: "Продолжување на нашата посветеност на обезбедување на нашите клиенти со силна и различни игри патоказ за годината пред нас, ние сме среќни да додадете друга мешавина на ексклузивна и не-ексклузивни игри за нашите содржини агрегација платформа овој месец.Март носи богатство на шарени и ангажирање на титули со динамичен теми, кои се разликуваат нестабилноста нивоа, како и широк спектар на карактеристики, кои нудат поволни и забавна игра искуства." Дополнителни Нови Игри: Microgaming е поставена да се обезбеди еден тон нови игри од овој месец со Rabcat понуда не една, туку две титули.Инвеститорот објави Богатство Херои на 5-ти Март и Рударство Треска е поставено на деби на Март 31.Со Богатство Херои, играчите ќе бидат направени на фантазијата патување во кој кластер-победи механизам.За Рударство Треска, Rabcat има вклучени 243 начини да се победи, заедно со неколку функции, вклучувајќи Bombur е Dwarven Бомба, Driler е Dwarven Вежба и Thundar е Dwarven Чекан!Земете пауза од слот за игри, Microgaming лансираше нова онлајн игра блек џек се Префрлите од Студијата за овој месец со наслов Класичен блек џек: Шест Палубата.Новата игра е на 7-ми варијанта на блек џек создадена од страна на независно студио.Насловот карактеристики страна, влоговите вклучувајќи сплит раце, осигурување и двојно надолу. хорда рулет јас сум jatuh сакаат да го чуе вашето d.