онлајн казино без Id верификација

Апликации се секогаш се повеќе модерна флексибилни опција, или се тие?Начинот на кој луѓето игра, и да платат за игри, брзо се менува, како што напредува технологијата.Како игри се развие и да се промени, па така мора да се методите на плаќање.Методите на плаќање треба да бидат постојано подобро и посигурно да се направи процесот на плаќање брз и лесен за двајцата играчи и трговци и лесна за играчите.Флексибилност и леснотија на користење, со цврсти безбедносни мерки во место да се очигледно копче за потрошувачите.На потег да мобилни игри и растот на апликации е да продолжите.Можностите за во секое време, насекаде играјќи на вашата омилена игра се многу привлечен сепак може да апликација некогаш ги понудиме најдобрите исплата решение или не, веб видите опција за плаќање на крајот понуди поголема флексибилност и поголема безбедност за гејмерите и трговци онлајн казино без id верификација. Yuval Ziv, COO на SafeCharge, лидер во напредна технологии, вели: "Иако апликации се гледаат како идни од страна на многу, се уште има очигледни предности на web да ги прегледате исплата решение.' 'Најновите решение не е секогаш најдобро решение во плаќањата ', вели Yuval SafeCharge нуди два решение видови: Android SDK и ново решение "Web да ги Прегледате" кој е како некоја IFrame за мобилни Апликации – и за Android и iOS.За SafeCharge SafeCharge Меѓународна Група Ограничена е глобален провајдер на плаќања услуги, технологии и управување со ризик решенија за интернет и мобилни бизниси.На SafeCharge група има диверзифицирано, блу чип база на клиенти и е доверлив плаќање партнер за клиенти од различни e-commerce verticals онлајн казино без депозит бонус. SafeCharge е платежна Картичка Индустрија Безбедност на Податоци Стандард ("PCI-ДСС") Ниво 1 заверена од 2007 година и да котира на Лондонската Берза ЦЕЛ на трудот (ЗАКОН: SCH).Компанијата е целосно во сопственост на подружница, SafeCharge Ограничен, е овластен Електронски Пари Институција регулирани од страна на Централната Банка на Кипар и на директорот член на MasterCard Европа и Виза Европа.На SafeCharge група има операции во велика БРИТАНИЈА, Кипар, Бугарија, Израел, Германија, Австрија и Ireland.www.safecharge.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre блек џек отворање латино letra.