дијамант казино Heist един можи

Прага-базирани софтверски услуги открива нејзините планови како и за друг igaming настан учество.Средбата клинтон и ангажирање на лице в лице " е најбрзиот начин за зајакнување на пазарните позиции, тоа е она што Endorphina тим докажува со своите тесни настан агенда.Може да е зафатен месец за тимот, и уште тука тие се организирање на своето следно патување.Овој пат стратешки потег е кон Амстердам дијамант казино heist един можи. Endorphina не е дебитант во iGaming Супер Шоу и оваа година тие се потврди нивното верување дека експо е каде igaming индустрија се собира и тоа е најдобро време да се гради и да се обнови сојузи со партнерите, да се следи свежи лица заедно со некои од најновата пазарот вести трепка.На iGaming Супер Шоу ќе биде динамичен 4 ден настан кој ќе се одржи од 7-ми до 10-ти јуни 2016 година во Амстердам RAI во Амстердам, Холандија.Организаторите очекуваат да биде најголема посветен igaming изложба и конференција во индустријата со повеќе од 4.000 делегати.Шоуто ќе има девет настани во една локација за покривање разни онлајн коцкање индустрија области.Мира Franchi, Маркетинг Менаџер на Endorphina, забележува : "Учество на сите клучни igaming настани на глобално ниво е суштината на нашата маркетинг стратегија.И тоа е причината зошто нашите настан во календарот е толку гужва.Ние сме убедени дека iGaming Супер Шоу е местото каде што ќе добиете за да се сретнат со потенцијалните клиенти кои паѓаат директно во вашите целни пазарот.А тоа е било продажби сон, не вие се согласувате?Нашиот тим ќе биде среќен да се запознае со вас во Амстердам и да размениме мислења, да се дискутираат најновите индустрија вести, и да ви понуди големи зделки заедно со презентирање на некои од нашите најдобри вршење на слотови на пазарот етимологија на зборот blackjack. "За да го поставите средба со Endorphina тим во Амстердам, ве молиме да стигнат до тимот на [email protected] или +420 222 564 222 етимологија на зборот коцкање. Endorphina, со седиште во Прага, чешка Република, е Б2Б софтвер провајдер користи од страна на некои од најуспешните оператори од igaming индустрија.Нивната високо квалификувани специјалисти во областа на онлајн игри се гаранција за успех и професионален пристап за нивните бизнис партнери етимологија на зборот казино. Endorphina софтвер е познат по својата разновидност.Затоа, секоја игра се чувствува единствена; наместо истиот образец се стркала за секој наслов.Нивните места се запознаени и се уште некако нови и возбудливи во исто време етимологија на зборот craps. Endorphina софтвер е тестиран и сертифициран од страна на iTech Лаборатории за својата сигурност и интегритет.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како вие ја користите нано летало во казино heist.