покер лице дама крстозбор поим

Вторник, Март 28, 2017 (Malmo, Шведска) – Глобалната Гејминг, која нуди B2C и B2B игри производи и услуги да партнери и потрошувачи во регулира пазарите низ светот, започна Kotikasino како прв оператор на својата ажурирани заштитен гејминг платформа.На финската казино ќе имаат корист од значителна, мулти-фацетирани надградба, што ја зголемува употребливост и перформанси за крајниот корисник.Сега нуди целосно одговорно решение, Глобалната Гејминг платформа гарантира дека играчите низ сите канали ќе уживаат во постојан висок квалитет, искуство, што исто така ја зголемува апликација брзини за корисници на постари уреди, како и во области на долниот конективност.Повторно започна сајт е изграден на врвот на нова мрежа API, која дава Kotikasino, како и на други оператори и B2B партнери на платформа, целосна контрола над АДАПТЕРИ и способноста да се создаде навистина уникатен интернет и мобилни казина.Глобалната Гејминг платформа доаѓа натоварен со suite на казино игри од сака на NetEnt, Игра ' n ОДИ и Microgaming.Тоа е плаќање интеграции од Neteller и Skrill, меѓу другото, и на највисоко ниво на финансиска сигурност, со напредни АМЛ и KYC мерки во место преку своите производи и казино брендови.Ова е надополнето со вграден систем за управување со содржини, analytics моторот и филијалата поддршка која им помага на своите оператор партнери фина мелодија на нивните сајтови и бизниси, а исто така да се обезбеди што тие ги нудат своите играчи најдобро можно искуство покер лице дама крстозбор поим. "Централна да бидат иновативни и агилни платформа на услуги е услов да работат неуморно за надградби и подобрувања на вашиот придонес", рече Стефан Олсон, извршен ДИРЕКТОР на Глобалната Гејминг покер лице дама секојдневно тематските крстозбор. "Најновите случувања за нашиот комерцијален платформа достави итно, материјални предности на Kotikasino, кој ќе се одвива за сите брендови и клиенти." "Платформа надградби создаде бројни возбудливи можности за Kotikasino, во смисла на доставување на вредноста на нашите играчи, и нуди високо конкурентен производ", рече Kristian Abd el Сите, Kotikasino Бренд менаџер покер лице знаете вашиот мем. "Тоа е од витално значење да биде во можност да се задржи чекор со барањата на потрошувачите и одржување на топ-класа нудат.Воведување на целосно одговорно сајт и подобрени перформанси ќе се воздигне Kotikasino да на следното ниво." Kotikasino е еден од голем број на е еден од голем број на Глобалната Гејминг казино брендови, кои, исто така, вклучува Викинг Слотови, и револуционер, без регистрација Нинџа Казино.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации 131-151 Голема Titchfield Street, London, W1W 5BB| +44 (0) 20 3586 8266 | [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн коцкање казино јужна африка.