покер лице знаете вашиот мем

"Јас ја играат сите живеат фестивали за нив.Јас сум дел од тимот, и тие се добро семејство.Сите ме третира како Крал.Сакам Барселона, Лондон и Прага, па зошто да не – доаѓам." Ова е многу различни Mizrachi на онаа што минатата интервјуирани една година пред.Тој има свеж сет на протези туркање неговиот дното штипки на своето место.Неговата коса и брада изгледа безгрешното, и тој е leaner и meaner отколку што некогаш сум ја видел.Она што е неговата тајна? "Тоа не е лесно живеење на покер начин на живот: да седнат на целиот ден, јаде глупости, не се активни.Па така реков: 'завртка ова-јас ќе одам да го промени мојот начин на живот".Имало периоди во мојот живот, каде што биле активни и тогаш не се толку многу – мојата тежина оди горе и долу.Сега е време да го промени тоа. "Сум ги видел на другата страна од тоа кога моето дете беше да се изгуби надвор од поголемите деца.Кога тој почна борба на неговата тежина, тој победи секого.Ми се допаѓа jujitsu, но сум малку claustrophobic и не сакаат луѓе на врвот на мене.Јас само го прават тоа за моето дете.Сакам пливање покер лице знаете вашиот мем.
"GTO?" "Не прашувај мене, не ми е јасно која било од овие кратенки," Mizrachi одговори.Јас се добие јасна претстава тој смета дека тоа е името на PlayStation игра, но, тогаш повторно, јас не верувам дека тој е видео игра тип.Тоа не е важно каде сум во светот, Mizrachi секогаш има неговото име на гости листа. "Јас се согласувам со него, така што нема да има дополнителни тренинг, а вие може да го добиете со над веднаш.Тоа смрди, за некој кој живее од другата страна на светот да летаат да Вегас повторно и заврши деветтата, и тие не гледам ништо.Тоа е скапа.Убаво е да се добие во текот на со.Тоа секогаш беше вака, зошто го промени тоа?" И новиот Повикување На Часовникот правило? "Ми се допаѓа Акција Часовник.Јас сум за тоа и сакаат тие имале тоа во секој случај турнир во покер.Јас сум уморен од овие роботи носи своите глупави дуксери и очила.Јас не може да го земе повеќе.Тие не можат да играат без своите дуксери и очила.Покаже себе си и да престане да се крие зад вашите дуксери и очила." Те слушам, Мајк.Овие деца може да GTF.Жал ми е, јас заборавив, не кратенки.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн коцкање казино јужна африка.
"Заедницата е важно за мене, но јас не одам за да се дозволувајте некој да ме стави надолу.Јас сум Мелница.Јас мојата работа.Гледам луѓето доаѓаат и си одат.Гледам пријатели поминува, и другите кои живеат нездрав начин на живот, и јас не го сакам тоа.Сакам да се живее долг живот и да биде таму за моите деца.Сакам најдоброто за нив тоа е најважното нешто за мене." Со WSOP само зад аголот, и јас очекувам новиот изглед Мелница да се стави во пристоен смена.Тој секогаш го прави и во светот е најпознат настан, и со нов одговара и без став, што може да се види повеќе нараквици.Јас го прашам во врска со неодамнешните промени, почнувајќи со укинување на ноември Девет онлајн коцкање компании во австралија. "Тоа е за сите карактер," Mizrachi ми кажува помеѓу зглоб кликне онлајн коцкање компании во индија.
"Јас сум добра личност; смирен и почитувана.Јас сум имал многу спонзорства во минатото.Кога ќе се топли секој сака, но кога сте ладно мора да се стави на работа, но дека е кул – јас сум hustler, и понекогаш треба да се метежот за да се добие свирка." И тука тој ги претставува 888Poker.Јас не сум сигурен колку тој мораше да метежот, но тој ќе пристигне во Барселона за нешто на грејач situs покер депозит бонуси 100.