сина печат конфекции слот машина

ТЕРМИНИ најавува деби на Азија Игри Генеалошки Дрво & Обединување Вечера, да се замени Азија Игри Награди на 14 Мај, 2018 сина печат конфекции слот машина. (Мај 16, 2018) Во рамките на 3-то издание на Азија Игри Награди, Азија Игри Кратко се најавува лансирањето на еден од најамбициозните проекти – Азија Игри Генеалошки Дрво & Обединување Вечера, во собата да се одржи на понеделник, 14 Мај, 2018 на Св blue sky казино ново мексико.

Regis, Макао.На "Азија Игри Генеалошки Дрво" е значаен потфат пионер од AGB кои ќе служат за карта од клучните врски и мрежи во Азија гејминг индустријата.Тековен проект, Игри на Дрвото ќе се идентификуваат и да ја доведе на светлина мрежата на луѓето кои се посветени на својата кариера да обликувањето на Азија Индустријата за Игри.Кој не работат со и кога, каде се тие исчезна, бидејќи, и каде се тие сега?Без разлика дали сте нови во индустријата, или искусен ветеран, Игри на Дрвото ќе стане основна алатка за идентификување на копчињата двигатели & shakers во индустријата и нивните мрежи.Како пионер во индустријата, AGB отсекогаш биле посветени постојано да се подобри и обезбедување на индустријата со ангажирање на проекти и платформи кои го прават разлика.По тие линии, AGB ќе биде замена на своите постоечки "Азија Игри Награди" настан со деби на "Азија Игри Генеологија на Дрвото" и нејзината придружна Годишен Собир Вечера, во собата да се одржи на понеделник, 14 Мај во црквата Св сина родео казино албумот. Regis, Макао.Во текот на годините, Игри на Дрвото ќе продолжи да расте во тандем со индустријата, со секоја година ажурирање презентирани на Годишната Средба Вечера, доведување заедно стари пријатели и создавање на можности за нови врски.За повеќе информации за Азија Игри Генеалошки Дрво и Обединување Вечера на понеделник, 14 Мај, и како да бидат вклучени, е-мејл ни на [email protected] Често Поставувани Прашања: Што е Азија Игри Генеалошки Дрво?Игри на Дрвото е мрежа на луѓе кои се посветени на својата кариера да обликувањето на Азија Индустријата за Игри.Кој не работат со и кога, каде се тие исчезна, бидејќи, и каде се тие сега?Она што се случува на Годишниот Игри Дрво Обединување Вечера?Секоја година на Азија Гејминг Индустријата доаѓа заедно под еден покрив да го обноват нивните врски, за нивните искуства и да се погледне кон иднината.На Обединување, Вечера, исто така, ќе се наплаќа со индукција на нови членови на дрвото и прославата на некои од неговите најактивни членови, како ментори и иноватори, како и оние кои не се признаени од страна на колегите како ја направи одличен придонес на индустријата.Она што е годишникот?На "Алманах" е печатено издание на Игри на Дрво, кои ќе ги вклучуваат припадниците на Игри Дрво до која година е издание.Зошто јас треба да се примен да Игри на Дрво?Игри на Дрвото е првата мрежа на Азија Игри засегнати страни.Ќе имаат можност да се сретнат и да разговараат со луѓе кои имаат облик на индустријата.Како можам да добијам примен да Игри на Дрво?Ќе треба да биде примен од страна на постоен член.Како член на Игри на Дрво, што друго можам да номинира?Можете да ја гарантираме за некој со кого сте работеле во индустријата, како ко-работник, соработник, партнер, клиент или продавач.Ќе номинира еден човек кој што сметаат дека да се биде непроценливо алка во синџирот, се тоа оператор, добавувач, или добавувач на услуги.Кога и каде може да се постават колега?Членовите може да се номинира на своите колеги да бидат вклучени во Игри на Дрвото во текот на целата година преку веб-страница/ web апликација.Кога ќе нов член ќе биде официјално примен?Секоја година, по Обединување, Вечера, на нови членови, кои се номинирани во изминатите 12 месеци, ќе бидат објавени.Колку е голема е Игри на Дрво?Тоа никогаш нема да престане да расте!На почетокот, дрвото се зголеми од голем број на основни гранки.Ќе бидете во можност да видите графички направи на мрежата во динамична, browsable формат онлајн.Верзија за печатење на годишникот ќе се објавуваат секоја година и распределени меѓу членовите.Дали ви се признае специјални придонеси за индустријата?Yes (да).На Обединување, Вечера ќе се обезбеди можност да го прослават на извонредни достигнувања на некои од неговите најактивни членови, како ментори, иноватори, лидери, меѓу другите посебни придонеси.Ние, исто така, ќе биде домаќин на сеќавањето за Легендите ние ги загубија од последната Средба.Како се посебни придонеси избрани?По индукција, членовите ви биде побарано да наведете во посебен придонес категории.Оние добивање на повеќето движења од нивните врсници ќе биде призната во Обединување Вечера.Јас не сум член, зошто јас треба да присуствува на Обединување Вечера?Повторно Обединување Вечера е одлична можност да се добие член на induct вас!Ќе споделам еден оброк со некои од најпознатите влијателни луѓе во индустријата – кој знае што може да дојде на тоа.. слот телефони infinix smart 4. Кои го посетуваат Обединување Вечера?Сите Игри Дрво членови се поканети на Средба Вечера прослави.Јас сум нова на индустрија – кои се моите шанси?Игри на Дрвото се препознава највлијателните засегнати страни, без оглед на години на работно искуство на возраста на ученикот.Каде можам да видам членовите на дрво?Членовите ќе бидат во можност да ги пребарувате дрвото на интернет или во копија на Годишник јас сум загрижен во врска со моите лични податоци....Вашите податоци нема да се споделува со трети страни.Само другите членови на Игри на Дрвото може да видите какви било лични информации што ги делат.За повеќе информации, е-пошта тимот на ТЕРМИНИ на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот телефони ценовник 2021.