Nouveau ресторан Geant казино Villenave D Ornon

Ние сме многу силни во Макао, Филипини и Сингапур, [додека] ние се исто така присутни во [Јужна] Кореја", рече Стивен Cowan (на сликата), генерален директор на фирмата родител, глобалната казино опрема снабдувач Paltronics Australasia Pty Ltd.Тој го направи забелешките на Глобалната Гејминг Expo (G2E) Азија 2017, три-ден игри шоу одржи во текот на Мај 16 и 18 во Макао nouveau ресторан geant казино villenave d ornon. Ние [нашите производи] веројатно се поврзете со половина од слот машини во Макао," додаде тој nouveau сајт покер en ligne. Тоа е замена на пазарот, но сега не е нова [проширување] пазар", рече Г-дин Cowan, кои се однесуваат на Азиско-Пацифичкиот регион.Тој истакна дека во Макао, откако MGM Cotai и Големата Lisboa Палата беа отворени на Cotai, во втората половина на 2017 и во втората половина на 2018 соодветно – но не и многу нови големи Азија места беа во моментов е во подготовка nouveau казино поб sur играч. MGM Cotai е промовиран од страна на MGM Кина Holdings Ltd; Големиот Lisboa Палата е сопственост развиена од страна на SJM Holdings Ltd.aming оператори и опрема услуги имаат нивните очи на Јапонија како пазар, по усвојувањето во декември на сметка да се легализира казина во таа земја.Со Јапонската влада сега се работи на имплементација на законот за казино игри, голем број аналитичари се рече дека тие очекуваат првите игри се впуштат во Јапонија да бидат подготвени само по 2021 nouveau ресторан geant казино limoges. Тоа е консолидација период со мал раст во рамките на места [во различни пазари]", рече тој милтон keynes казино божиќ партија.

"Јапонија ќе биде нашиот следен фокус." мелници дрвени каубој слот машина.