најдобар висок крајот покер чипови

PokerVision, подружница на ePlay Дигитални Inc., има договорено да се помири со Luken Комуникации ДОО да се емитува на нивната Следна Генерација на ТВ содржини преку проектот Мрежа.Дали сум јас само уште еден збунет за намерата на PokerVision Мрежа?На подружница на ePlay Дигитални Inc., a posse на ТВ гикови, eSports ѕвезди и покер играчи, има потпиша Програмски Дистрибуција Договор за воздух својата библиотека на производи во 28 НИ ТВ пазари.Но, дали е ова вистинското пазарот?Знам дека 1.4 милијарди долари од 7 милијарди луѓе на оваа планета сопствена ТВ-сет.Но, тоа е сигурно движат јужна?Публиката затоплување на нивните пушки на каучот, гледајќи часа по часа на ТВ умираат.На Millennials нема да сакате да се види во ЖИВО најдобар висок крајот покер чипови. PokerVision е во партнерство со Luken Комуникации ДОО, кој се емитува на повеќе од 22 милиони куќи и преку 38 соработници.Предложените Следната Генерација ТВ производи нема да ја погоди земјата работи.Наместо тоа, PokerVision ќе воздухот емисии од нивните "библиотека" додека не започнете со креирање извонредно и иновативни живеат производи најдобри висок лимит неговото место во атлантик сити. Netflix започна на овој начин.Тие хит на пазарот нуди филмови и ТВ емисии кои никој не се грижи за тоа, бидејќи тие ги видел нив илјада пати, и потоа полека со текот на времето тие додаваат нови содржини создадени за Netflix публика најдобар висок крајот покер маси. Netflix приходите беше повеќе од $8.8 милијарди долари во 2016 година, и тие имаат повеќе од 93 милиони претплатници низ целиот свет.Покер Централна, исто така, започна на ист начин со серија на Покер Злато содржина.Со текот на времето тие се додаваат на она што тие го сметаат за се свежи нови содржини, а потоа тие очекувано се пресели подалеку од ТВ пазарот и во други дигитални територии.Уште во декември, PokerVision објави планови за стартување во нивниот дом пазарот на Канада во почетокот на 2017, но Американец започне сега зема преседан.Претходно овој месец, PokerVision најави потпишување на Jaime Staples да дејствува како бренд амбасадор за сајтот.На PokerStars Грч ѕвезда ќе функција низ сите PokerVision е платформи вклучувајќи го идиот кутија.Новиот покаже емитува на 1 април 2017, од Акција Мрежа.Јас ќе се гледа ова со еден силен, но збунети око.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобри висок лимит слот машини.