блек џек Pershing шпански американската војна

Време сигурни лета кога ќе се забавувате.Јас само се реализира тоа е речиси една година, бидејќи јас се приклучи на Тимот Bodog и види колку далеку сме дошле!Јас се сеќавам кога мојот агент повика и рече дека ние мора запечатен договорот би бил скокање нагоре и надолу, повикувајќи се на моите пријатели и семејството, и уште поважно, размислување за тоа како јас сум ќе лекување на себе си.Оттогаш, сум имал ништо, но забавно со Bodog игра мојот прв WSOP Главниот Настан – дека возбудата е тешко да се опише!Седи со некои од најдобрите играчи во светот, зборува стратегија со моите пријатели секоја пауза, да станат дел од заедницата...тогаш, исто како што и мислев дека работите не може да се добие подобро, јас добив покануваме да одат во Доминиканска Република и да се сретне со Аманда и Евелин за гламурозна слика пукаат.Момче, бевме третирани како член на кралското семејство!Шминка уметник, стилист, фотограф...ние помина недела се разгалено со шампањ, масажи и јас се чувствував како вистинска supermodel – само работа која неделата беше да се биде среќен.За жал, јас не го направи пари во Punta Cana, но нашите бараж не и тоа е толку многу забавно да железнички него во текот на неговата конечна табела.Иако тој завршил втор, ние го прослави, како ако тој победи, бидејќи тоа е она што нашиот тим не – ние ја поддржуваме едни со други во добри и лоши времиња.Се разбира, можете да се запрашате – но каде е играње дел?И ќе биде во право по сите, јас сум Тим Про.По неколку месеци од тренинг, отидов повторно да табелите во Даблин и outlasted над 200 играчи – една лабава се јавам и јас изгубив мојата монета флип.Но, јас ќе победи мојата монета flips, еден ден и вие ќе ме видите на некои конечните табели пред да го знам тоа!Па, зошто сум разгледување на мојот година сега?Не, јас не сум оставајќи – јас сум поканува девојка да ми се придружат.Да, дека е во право; Bodog е во потрага по друга девојка да се придружите на нашиот прекрасен тим.Ни треба некој кој е забава, игра покер и животот надвор од Северна Америка, бидејќи јас треба некои резервни копии – Аманда и Evy се зема тој дел на светот!Па, ако мислите дека може да се справи со нашите покер, партија и патување начин на живот, ни ги испратите и-мејл и да се приклучат на Тимот Bodog!Не можам да дочекам да се добие уште една сестра блек џек pershing шпански американската војна. Tash xxx (@tattytats) Белешка за Уредниците: Bodog Покер е во потрага по нови Покер Про да се приклучат на Татјана Тим Bodog но тие не се во потрага за само никого.Како добар датира профилот, тие биле прилично специфични во вид на човек, тие сакаат да се приклучат на Bodog Покер Про тим блек џек pershing во куба. Bodog е во потрага по атрактивни женски покер играч кој е свежо лице во индустријата блек џек ги собереш 10. Bodog не се обидува да ги учат playboy модел како да се игра покер така покер искуство е потребно.Едно последно нешто, жал ми е оваа покана не е отворен за Американците.Ако вие или некој што го знаете сака да се применува да биде најновиот член на тимот Bodog испратете е-маил до [email protected] за да дознаете сите детали.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ресторан казино во alcala de henares.