Caisse палета Plastique Sur рулет

Цезар Забава е Рио Сите Suite Hotel & Casino ќе отвори своите врати на 22 декември caisse палета plastique sur рулет. Но по празниците, одморалиште само ќе се добредојдени гости за време на викендите.Рио е само останатите Цезар во сопственост на casino resort во Лас Вегас, која останува темно.На оф-Лента сопственост затвори своите врати во средината на Март на Невада Gov caisse plastique рулет sous осветлена. Стив Sisolak е (D) наредби да се забави ширењето на COVID-19 правопис слотови cleric ниво 4. Почеток 22 декември во 10 часот Pacific Time преку јануари 3, хотелот ќе бидат отворени седум дена во неделата.По јануари 3, соби само ќе бидат достапни четврток до понеделник.Казино кат ќе се врати 24/7, седум дена во неделата, од 22 декември наваму.Како Рио Сите Suite Hotel & Casino подготвува да продолжите со работата на декември 22, ова го означува конечната Цезар Забава одморалиште повторно да го отвори во САД и Канада," објасни Цезар Забава Претседател и Главен Оперативен Директор на Ентони Carano правопис слотови baldur е порта 3. "Изминатите девет месеци се исполнети со предизвици, како и можности, вклучувајќи го и спојување на нашите две игри компании да формираат нов Цезар Забава.Ние општествената неверојатни напори што ги презела за повторно отворање на нашите места и ни се на оваа важна пресвртница, и ние со нетрпение очекуваме да се добредојде на нашите Членови на Тимот и гости врати во Рио со нивното здравје и безбедност уште врвот на умот," извршниот додаде.Заедно со своите 2,522 соби, Рио ќе отвори 10 барови и ресторани, својата фитнес центар, и казино и sportsbook.Според Лас Вегас Конвенцијата и Посетителите Орган, викенд вработување стапки за Лас Вегас беа 66.1% во септември.Тој број капки за очи за само 38.5 проценти преку недела.Кога Рио reopens, Цезар Забава ќе ги имаат сите на неговото казино места отворени во Северна Америка.Казино на операторот на портфолио, што е во комбинација за лице од претходниот Цезар и Eldorado Одморалишта, вклучува 54 својства во 16 држави правопис слотови по краток одмор. Eldorado Места стекнати поранешниот Цезар оваа година во $17.3 милијарди договор.Новата организација има задржано на Цезар Забава име.Цезар месинг се чешање за пост-COVID-19 средина правопис слотови темно души 2. "Кога ќе влезе во пост-COVID светот, затворен-до побарувачката си оди за да се види за игри во целина и Лас Вегас ќе биде надвор од вашите соништа," Цезар извршен ДИРЕКТОР Том Reeg мислење за инвеститорите и аналитичарите во текот на компанијата третиот квартал повик минатата недела.Тој признава, меѓутоа, "не можам да ви кажам кога тоа ќе се случи." Reeg откри дека луѓето на возраст од 55 години продолжуваат да се држат настрана од компанијата казино места.Но, тој верува дека тие ќе играат круцијална улога во гејминг индустријата се враќа откако coronavirus е под контрола.Овие се луѓе кои не се случува било каде, и да не се троши, и се случува да излезе од ова, со значителен затворен-до побарувачката и трошење на енергија, и тоа нема да биде исклучително моќни," Reeg прогласи.Шефот на државата рече дека 55 и постара група е значително заостанува зад остатокот од Цезар " бизнис во државата. покер често е надвор од лото.