покер турнир казино Cirsa валенсија

Онлајн казино игри инвеститорот Betsoft Игри Ограничен има потпишано договор со кој ќе се види литвански оператор TOPsport ги понуди своите полно портфолио на игри, вклучувајќи својата палета на Slots3 три-димензионални видео слотови покер турнир казино cirsa валенсија.

Betsoft Игри Ограничен откри дека договорот претставува својот прв обид во онлајн игри на пазарот во Литванија, а тоа е опишано TOPsport како "најголемиот коцкање компанијата" во Балтичките нација со "најголем удел на пазарот" во однос на Интернет и на земјиштето,-врз основа на вложување. "Ние се енормно задоволство да се биде во партнерство со TOPsport како ние им помогнам во литвански," читај изјавата од Ана Mackney, Продажба И Менаџер за Betsoft Игри Ограничен покер турнир казино адмирал сан роке. "Ова е нашиот прв обид во кои поголемиот број пазарот и TOPsport е водечки iGaming сила таму.Тоа е екслузивно партнер и ние очекуваме процут деловни односи од тука." Betsoft Игри Ограничен објави дека има игри библиотека од над 190 наслови додека 2012 година го виде тоа се започне концентриран напор за да го внесете мобилни игри арена, со тоа што многу од неговите Slots3 наслови достапни да уживаат преку своите Того колекција torneo ди покер repubblica ceca.
"Тоа е возбудливо да се донесе ваков [и] различни избор на неверојатни игри на нашите играчи," читај изјавата од Gintaras Staniulis, Главен Извршен Директор за TOPsport слот за примачи во салата на славните. "Тие се секогаш во потрага по најновите [и] највозбудливите игри и ние се чувствуваме дека Betsoft [Игри Ограничен] предвидува дека во својот целосен каталог.Заедно, ние ќе постигнеме многу успеси како што продолжуваат да се изгради на литвански пазарот со квалитетот iGaming забава и искуство неспоредлив со нашите конкуренти.".