најдобри слот агол маден 20

OUTWORK (+2000 да победи Кентаки Дерби) Најдобрата Опција – Да се Победи Во Страшна Времето Работи во кал е апсолутна вештина.Некои коњи може да ги управување, и други падне далеку кратко. Exaggerator се чувствува како "топло коњ на моментот", а не некој што треба да биде обложување за да победи голем трка најдобри слот агол маден 20. MO ТОМ (+1800 да победи на Кентаки Дерби) Најдобрите Опции – Кутија да се Обложуваат Опција Mo Том е еден од моите омилени под-the-радар коњи.Томас Amoss приправник е рамен од зезнав во неговата последните две трки, каде се стекнал со 4 во Луизијана Дерби и 3 на Воскреснатиот Ѕвезда Удели.Малку повеќе среќа и овој закон има шанса да земе торта.Во двата од овие трки, Н Том беше проверена тешко (што значи дека тој бил отсечен и мораше да забави) и двата пати.Тој е тип на коњ што рачки и чека дома водат да се навистина празни резервоарот за гас.Со оглед на непрекината линија, Н Том е вистински шут на крадење на Кентаки Дерби.Дали тој може да се најде еден е друго прашање.На Кентаки Дерби е густа областа на најдобрите три-годишна возраст во сад.Не ми се допаѓа тоа што тој нема да се најде својот пат низ сообраќајот само уште.Будала ме еднаш, срам за вас.Будала ме два пати...добро, не сте добивање на моите пари повеќе по тоа најдобри слот благајничките во маден 20.
Outwork покажа она што тој е способен по завршувањето на првата на Дрво Спомен во muck, многу живее до неговиот имењак.Постојат многу порано влогот што може да се направи, но ако се разбудите наутро на сабота, Може да 7 да се најде дека тоа е истураше на Черчил Падови, тогаш Outwork заслужува некои многу тешки предвид.ПИШТОЛ ТРКАЧ (+1000 да се победи Кентаки Дерби) Најдобрата Опција – Exacta се Обложуваат Со Nqyuist лидер во Кентаки Дерби поени трката е прилично неочекувано.Пиштол Тркач не би требало да се победи на Воскреснатиот Ѕвезда Удели или Луизијана Дерби, но тој не и во убедлив начин.Поради оддалеченоста на Кентаки Дерби дома најдобри слот агол маден 21. MOHAYMEN (+1000 да победи на Кентаки Дерби) Најдобрите Опции – Бет Да се Победи или Место Mohaymen разви кон крајот на 2015 година, освојувањето maiden во септември пред дробење Nashua, Remsen, Светиот Бул и Фонтана на Младоста.Дури и ако никогаш не сте слушнале за оние удели раси, важни работи кои треба да се знае дека сите тие се работат во текот на миле (Кентаки Дерби е 1 1/4 милји) и сите вклучени некои надвор кандидати достоен за пофалба.Во текот на оваа делница, на претходно споменатите Nyquist е само во обука и Mohaymen thundered на шефот на пакет стане новиот фаворит за Тројна Круна и на Кентаки Дерби.Тоа траеше околу два месеци се додека не се сретнаа во Gulfstream Парк.Нивната пресметка во 2016 година Флорида Дерби беше вистинска катастрофа со Mohaymen паѓа целиот пат до четвртото место.Има нешто да се каже за dichotomous распоредот на двете врвот коњи.Додека Nyquist е одмор и чека во крилја по докажување на она што тој е способен за рано во својата две-годишна сезона, Mohaymen мораше да се добие во трка форма преку крајот на 2015 година и почетокот на 2016 година златна евра казино слободен врти. Superfecta – Вашиот изберете четири коњи, кои мора да заврши 1, 2, 3 и 4 во точниот редослед.На superfecta е тешко да се обложуваат за да победи во сите коњ обложување, и тоа најмногу благодарна.Мислам на тоа како обложување на четири-тим parlay.Кутија – "Бокс" егзотични коњ залог значи дека сте обложување на врвот-2, горе-3 или на врвот на 4 finishers на трката во ниту една специфична цел.Тоа е начин за намалување на ризикот, но сепак генерирање на голема исплата.Во случај на exacta кутија, не сте обложување во која коњ завршува 1 и 2, ќе се обложување на кои две коњи заврши во топ-2. Exaggerator беше пламнал во таа трка, но тој, исто така, беше далечна трета во Сан Фелипе Удели и втор на Сан Висенте Удели (што е повеќе од еден спринт од miler) златна египет слот машина за слободни.