е голема риба казино надолу

19 февруари 2018, Лондон – Playtech BGT Спорт (PBS) го претстави својот нов MatchAcca алатка, која ќе биде достапна за корисниците да се користи на неговата само-услуга обложување терминали (SSBTs) во времето за на врв на фудбалската сезона и на Светското Првенство.Во првиот за обложување продавници, MatchAcca го става корисникот во контрола за да се создаде свој влог со комбинирање на неколку селекции во рамките на истиот натпревар, како што се Тим да се Освојат Прво, Да се Победи на Првата Половина и Над 3.5 Цели, без потреба да чекате за на трговците да го одобри тоа. PBS ќе изгледа да се изгради на неодамнешната популарноста на нејзината bet-барање функционалност, со разни верзии се стркала низ главните оператори на интернет во последниве месеци како тие бараат високо-маргина потенцијал и корисничката интеракција дека производот подразбира.Интерфејс дозволи punters да ги собереш различни селекции од стандардната натпревар екранот, а потоа да изберете да ја активирате MatchAcca опција која ги комбинира различни цени во еден избор. AlgoSport, преку ексклузивен договор, има предвидени детални алгоритми овозможување поврзани со непредвидливи работи да се комбинираат речиси веднаш за секое активирање.Добавувачот одржува блиски односи со Playtech, обезбедување на PBS има повеќе во-длабочината на пристап до развој на постапки и е на располагање на повратни информации побрзо модел на подобрувања е голема риба казино надолу. MatchAcca е поставено да се продолжи PBS' digitisation на мало простор, со оператори придобивање на високо-маргина, автоматски производ кој не може да биде предадена преку шалтер.Џон Pettit, генерален Директор на велика БРИТАНИЈА, Ирска, Азија и Австралија во Playtech BGT Спорт, рече: "MatchAcca е револуционерен за мало простор.Ние сме дадени на производот која уште еднаш го носи најдоброто од онлајн обложување во продавница, и ние сме сигурни дека тоа ќе поднесе жалба на нови и постоечки мало bettors слично е голема долар казино legit. "Нашата SSBTs се добра платформа за залог барање алатка, со големи екрани и голема фудбал содржина дозволувајќи им на корисниците лесно да се избере селекции и активирајте MatchAcca.
"Операторите ќе се доживее со повисоки маргини поврзани со мултипли обложување, додека, исто така, возење на клиентите ангажман како индустрија јава на бранот на задната страна на овој стил на производот." Playtech BGT Спорт, Мало Снабдувач на Годината на првата Глобална Игри Награди – Лондон, покажа производ за прв пат во МРАЗ 2018, примање многу позитивни повратни информации во процесот.За повеќе информации на оваа притиснете ве молиме или да се организира интервју со Џон Pettit контакт Плоштадот во Воздух на 0203 586 8272 или [email protected] За Playtech Playtech е лидер на пазарот во коцкање и тргување финансиски индустрии.Основана во 1999 година и се наоѓа на Главниот Пазар на Лондонската Берза, Playtech има повеќе од 5,000 вработени во 17 земји е голема лесно казино отворен денес. Playtech е коцкање индустрија водечки софтвер и услуги снабдувач со повеќе од 140 licensees на глобално ниво, вклучувајќи многу од светските водечки регулирани онлајн, мало и мобилни оператори, земја-врз основа казино групи, владата спонзорирани субјекти, како што се игри на среќа, и отворање на нови членки операции во ново-регулирани пазари.Својот бизнис интелигенција-управувано коцкање софтвер нуди вклучува казино, во живо казино, бинго, покер и спортски обложувања.Тоа е пионер на Omni-канал коцкање која, преку Playtech ЕДЕН, нуди оператори и нивните клиенти, лесна, во секое време, насекаде искуството на секој производ, секој канал (на интернет, мобилни и мало) и кој било уред со користење на една сметка и единствен паричник.Таа им нуди на маркетинг експертиза, софистицирани CRM решенија и други услуги за операторите кои бараат целосна клуч решение. Playtech BGT Спорт ("PBS") е Playtech е спортски обложувања поделба, со седиште во Никозија со повеќе од 600 вработени низ 6 различни бизнис центри. PBS е на услуги на пазарот водечки Авто Сервис Обложување Терминали производ со над 26,000 терминали доставени до мало оператори во велика БРИТАНИЈА и меѓународно ниво, како и дигитална спортски обложувања платформи и кориснички интерфејси за многу големи онлајн licensees ел дорадо " казино рено соби. Playtech е Финансии поделба работи и за B2C и B2B основа.Нејзините B2C фокусирани понуда е утврдена и расте онлајн CFDs брокер, оперативни бренд пазари.com.Своето Б2Б понудата вклучува поделба е заштитен платформа за тргување, CRM и back-office системите, како и нејзината ликвидност технологија платформа која обезбедува малопродажни брокери со мулти-средство за извршување, премиерот на брокерски услуги, ликвидност и комплементарни алатки за управување со ризиците.За понатамошни информации, контактирајте: Playtech саладин Мор Weizer, Главен Извршен Директор + 44 (0) 20 7466 5000 Ендрју Смит, Главен Финансиски Директор c/o Buchanan Комуникации +44 (0)1624 645954 Џејмс Њуман, Раководител за Односи со Инвеститорите Buchanan Комуникации Дејвид Rydell Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ел дорадо " казино рено апартмани.