Danse Sur Patin на рулет

Казино оператор Melco Круна Забава е, наводно, бараат да се стави VIP игри маси во неговото Студио Град сопственост во Макао.Градот држава Гејминг Инспекција и Координација Биро (DICJ) потврди за GGRAsia дека тоа има добиено некоја апликација од Melco Круна "за да отворите нов [VIP] игри маси во Студиото Град." Во е-маил на вести штекер, игри на регулаторот рече дека е "во моментов анализирање на апликацијата." Студио Град на насловните за време на својата официјална големото отворање на минатата година, врз основа на неговата комплетен недостаток на VIP игри маси.Сепак, компанијата е главниот оперативен директор Тед Чан Ying Тат е наведено во јуни дека Melco Круна е оглед на крај својата VIP ембарго во дел, бидејќи "ние внатрешно не се многу задоволни со моменталната состојба" на Студиото Град сопственост danse sur patin на рулет. DICJ истакна дека Melco Круна е апликација не определи каде VIP маси ќе бидат доаѓаат од.Но, со оглед на владата капа на бројот на живо-дилер игри маси е дозволено во пазарот, во извештајот се наведува постои можност дека маси или ќе дојде од Студиото Градот е главната кат или од Melco Круна други Macau места.Студио Градот првично се применуваат за 400 игри маси, но беа примени 200 нови маси, кога таа се отвори, додека останатите 50 беа закажани да дојде во јануари.Во одделна e-mail за да вести штекер, Melco Круна рече, "Во однос на 30 маси кои се поставени да се определени за таа намена [VIP игри во Студио Градот], две-третини ќе бидат распределени за junkets од страна на две главни junket оператори; и една третина [ќе оди] за премиум директно." Кога Студио Градот започна, MCE извршен ДИРЕКТОР Лоренс Хо врамени недостатокот на VIP соби како "бизнис одлука" врз основа на (а) на компанијата изјавил желба да се фокусираат на имотот на маса на пазарот на гости и (б) нејзиното разочарување со доделуваат само 250 нови игри маси.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre бесплатно казино злато риба слотови.