колку години имате да биде да се добие во казино во алабама

Макао – Ноември, 21 2018 – Глобалната Гејминг Expo (G2E) Азија, водечки Азија трговија настан и најголема извори глобалната платформа за игри и забава производи, ќе се врати да Macau од 21-23 Мај 2019 На Венецијански Macao колку години имате да биде да се добие во казино во алабама. G2E Азија дебитираше во 2007 година и е глобално призната како one-stop платформа за индустрија професионалци да се извор на нови производи, решенија и технологии, додека фалсификување на нови конекции и стекнување подлабоко увид во најновите индустрија трендови во светот.Презентирани од страна на Американските Игри Асоцијација (АГА) и организирана од страна на Полињата за Изложби, три-ден, UFI-одобрени настан се одржува секоја година во Макао.Клучни Фигури за G2E Азија 2018 – G2E Азија 2018 беше најголемите и најуспешните издание во шоуто на историјата гран казино де сиудад реал. – На експо користи преку 33,000 метри на изложбен простор во 30% годишно зголемување во големина. – На експо поздрави 16,358 посетители од Азија и во странство на 17.2% зголемување на посетеноста голема казино cucuta ventura плаза. – На G2E Азија Привилегии Програма хостиран од вкупно 1,863 Привилегии на членовите и на купувачи во 18% зголемување од 2017 гран казино де сеута s. а. G2E Азија 2019 ќе центарот на вниманието четири клучни индустриски сегменти во интерактивна, имено Дигитални Содржини & Технологија, комбинирана изложувач покажат и полна ден форум за Азија игри технологија заедница; Делови и Компоненти Павилјон, Азија е првиот и единствен трговски платформа посветена на претставување на делови и компоненти на електронски игри на среќа машина преработувачка индустрија; Integrated Resort Технологија и Бизнис Решенија, регионот е прва настан да centralize извори на нови IR производи, технологии и услуги кои се вози на приходите и вредност од не-игри извори; и истовремено се одржа Азија Лотарија Експо и Форум, а трикратно бизнис, учење и вмрежување платформа исклучиво наменета за лотарија професионалци.Клучни изложувачи изложен на G2E Азија 2019 вклучуваат Alfastreet Игри, IGT, Aruze, Aristocrat, СЕКРЕТАР Игри, Џамбо Технологија Евра Игри Технологија, Игри Меѓународни Партнери, Interblock и Ainsworth.

"G2E Азија е идеален канал за градење на нашиот бренд, вели Ален Hsu, Бизнис Менаџер за Развој во Џамбо Technology Co Ltd. "Тоа е најважното индустрија настан од ваков вид во Азија и дава исклучителни и бизнис вмрежување, можности најде никаде на друго место.Ние бевме во можност да се сретне со голем број потенцијални купувачи и вмрежени со сегашните и идни бизнис партнери.Каде на друго место ќе добиеме шанса да разговор лице в лице со колеги индустрија стручни лица на сите нивоа, при наоѓање на нова индустрија-релевантни бизнис можности?" "G2E Азија отсекогаш била значаен настан за лансирање на нашите производи во Азија, и оваа година не беше исклучок.Бевме многу импресионирани со настанот оваа година, и искрено, малку преполни со исклучителни бројот на присутните кои го посетија нашиот штанд," рече Г-дин Кен Jolly, Потпретседател & генерален Директор Азија, СЕКРЕТАР Игри гран казино де ел sardinero.
"Нашите дванаесет-година на успех во Макао покажува степенот до кој амбициозни бизниси во светот на глобалната игри и забава доверба G2E Азија за да им помогне да се поврзете со нови можности, истражуваат свежи иновации и однесување peer-to-peer размена.Шоуто продолжува да се развива, според промена на ритамот на индустријата, кој е зошто тоа останува така релевантни, и зошто игри на среќа и забавната индустрија, во текот на Азија, верува G2E Азија, како правото изложба платформа преку која да се вози бизнис напред", рече Josephine Ли, Главниот Оперативен Директор на Полињата за Изложби Поголема Кина.За понатамошни информации или информации за G2E Азија 2019, посета на www.g2easia.com. ABOUT G2E АЗИЈА G2E Азија е меѓународен игри шоу и конференција за Азиските игри индустрија.Организиран од страна на Американската Игри Асоцијација (АГА) и Полињата за Изложбата, G2E Азија направи своето деби во 2007 година, дефинирање на себе како на шешељ се покаже за Азиските игри –забавната индустрија.За Американскиот Игри Здружението На Американски Игри Асоцијација е на премиерот за национална трговија група претставуваат $261 милијарди U. казино индустријата, која ги поддржува 1,8 милиони работни места во целата држава.АГА-членки вклучуваат комерцијални и племенски казино оператори, игри добавувачи и останати субјекти поврзани со индустријата за игри.Тоа е мисијата на АГА да се постигне звук политики и прописи во согласност со казино игри модерната жалба и огромни економски придонеси.Околу Полињата за Изложби Полињата за Изложби е водечки светски настани организатор, со повеќе од 500 настани во 30 земји, како и персоналот на 3,900 изложба специјалисти.Денес Полињата за настани се одржуваат во текот на Америка, Европа, Средниот Исток, Азија Пацифик и Африка и служи 43 индустриски сектори за трговија со потрошувачите настани.Тоа е дел од RELX груп плц, на водечки светски провајдер на информации решенија за професионални клиенти низ цела индустрија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ret паладин најдобри во слот bfa.