кој е сопственик на таџ махал казино

Само во времето за денешните Национално очила за сонце Ден во сад, Њујорк е Seneca Нијагарините Одморалиште И Казино е додадена нова дизајнер очила за сонце киоск за својата веќе значајна колекција на мало.Според извештајот од Нијагарините Весник, новите очила за сонце продавница се наоѓа на западниот казино мало concourse низ од неодамна отвори Сваровски Бутик продавница и нуди високо-квалитетни брендови, вклучувајќи Bushnell, Bolle и Serengeti кој е сопственик на таџ махал казино.

"Нашите продажни места продолжи и да се прошири и да доведе до нашите гости победничка комбинација на модата, подароци и предмети за секоја сезона и секоја пригода," читај изјавата од Патрик Bassney, Генерален Менаџер за Seneca Нијагарините Одморалиште И Казино, која е во сопственост на Seneca Игри Corporation.За да го прослават отворањето на киоск, на 594-соба казино е водење на еднонеделно промоција давање секој кој мислења на selfie се обидува на еден пар на очила за сонце во новата продавница шанса да победи оној производ за слободни дали тие даночни коцкање добивки. Seneca Нијагарините Одморалиште И Казино отворен во 2002 година и нејзината колекција на продавници веќе се вклучени 8 Кланови, која нуди еден-на-еден вид рачно изработени индијанци предмети, заедно со Watson е Чоколади штекер, дизајнер мирис контра и Јенки Свеќа на мало. дали тнт даде временски слотови.