најблиску индискиот казино во сан хозе Ca

Денес не е бавно вести ден за момците во текот на Playtech.Тие се слави на фактот дека тие го ужива доста изминатите шест месеци или едноставно беа заштеда до сите малку morsels да се присутни кај нас во еден браник присутни давање на сесија?Па, ние не се знае дали тие mistook денес за Божиќ Ден, но има вести aplenty од игри на среќа софтвер компанија денес.Најпрво е партнерство со врвот на eGR Моќ 50, Bet365, која ќе се види Playtech е казино пакет од 24 премиум игри достапни под Bet365 Игри Табот.Тоа ќе вклучува брендирани слот за игри како што се Hulk, Iron Man, Роки, "Гладијатор", и Пинк Пантер, како и многу повеќе.Стив Ibberson, генерален Директор – Игри на bet365, коментираше: "секогаш Сме биле исклучително среќен со перформансите на Playtech е Казино содржина и сака да го понуди истото игри на друго место да се збогати нашите играчи' искуство." Ова дојде на ист ден Titan.fr најави дека ќе се приклучи Playtech е француски iPoker мрежа по тие го најави намера да функционира во рамките на францускиот пазар минатата недела.Мор Weizer, Playtech е Главен Извршен директор, коментираше: "Ние сме воодушевени да биде понатамошно консолидирање на нашите односи со Титан, и нашата позиција во француската регулиран пазар.Титан е добредојден прилог на француски платформа и ние сме убедени дека тоа ќе ни овозможи понатаму да се прошири на ликвидност базен и искуството на нашите француски покер мрежа." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најблиску индискиот казино во сан хозе ca.