шансите на еден број во рулет

Азија казино оператор Donaco Меѓународниот е заговор амбициозен географска експанзија на двете земјиште-базирани онлајн игри операции.Во петок, Donaco извршен ДИРЕКТОР Џои Лим Keong Лак кажано Малезија е Ѕвезда која неговата компанија се надева дека ќе успее да се прошири од сегашната казино си го заземат своето место во Камбоџа и Виетнам во други Азиско-Пацифичкиот пазари, вклучувајќи Макао, Јужна Кореја, Филипини и Јапонија, во текот на следните пет години.Проширувањето може да биде во форма на или нов развој или придобивки, според Лим.Лим рече: "следните три до пет години" ќе биде клучна период за Австралиската-листата на компанијата во однос на регионалната експанзија, "особено од страна на digitizing игри искуство." Тоа е скоро пред една година дека Donaco првиот информирани инвеститори на својата Cambodian онлајн коцкање лиценца и Лим рече на компанијата беше нестрплив да се претпостави улога во "овој профитабилен бизнис." Во крајот на август, Donaco најави дека предводник StarVegas казино во Камбоџа планира да го лансира својот онлајн коцкање операции овој месец.Минатата недела, Лим, изјави Ѕвездата дека онлајн игри на платформа ќе започне "во следниот месец," оставајќи ја отвори можноста дека лансирањето би можело да биде одложен до октомври.Лим рече онлајн платформа веќе беше развиена преку трети лица, верува дека за да се биде еден од StarVegas' junket оператори, со кои Donaco го погоди приходи-споделување партнерство.Лим, исто така, откри дека Donaco беше развивање на социјални игри платформа.Лим рече Donaco е Aristo Меѓународни Хотел (на сликата) во Виетнам, северна Lao Cai провинција ќе добиете поттик кон крајот на 2018 од завршувањето на регионален аеродром.Во моментов, Lao Cai е на четири часа возење од Noi Bai Меѓународниот Аеродром во Ханој.Лим е отворен за развој на нови Виетнамски игри сопственост сега дека владата се подготвува да започне со три-годишно испитување на дозволувајќи им на локалните жители да стапнал на казино подови.Но, владата инсистираше на минимум $2b инвестиции во нови казино проекти, кои ќе ја претставуваат значајна надградба од големината на Donaco е постоечките операции шансите на еден број во рулет. Donaco е, исто така, се подготвува да филијала во сопственост развој на терените каде што оригиналниот Aristo сопственост застана.На "redevelopment и урбаната регенерација" на оваа област ќе наводно ги опфати и станбен и деловен простор, иако нема фиксен временски линии беа предвидени за кога да се очекува на почетокот на овој развој рака.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre рулет letra систем надолу.