е ролери увеселителен парк во њујорк

Спортско обложување решенија оператор, Дигитални Спортски Техника има потпишано со Caliente, обезбедување на Мексиканската оператор со своите играч предлог обложување производ.На почетокот на следната година, Caliente ќе започне со Дигитална Спорт Техника е Играч Реквизити, каде што клиентите ќе бидат во можност да се создаде и да ги персонализирате тоновите своите влогови на играчот перформанси во цела низа на статистички податоци и спорт, сите во реално време.Ари Lewski, извршен директор на Дигитални Спортски Ltd, вели: "латинска Америка е значаен спортски обложување на пазарот и ние сме навистина возбудени за да биде во можност да им понудиме на нашите менува играта играч на предлог обложување производ да Caliente, друг високо-почитуван, тиер еден sportsbook е ролери увеселителен парк во њујорк. "Ние сме, исто така, се возбудени од фактот дека Caliente е многу U њујорк казино се отвори. С спортски фокусирани на операторот, бидејќи тоа е каде што ние веруваме дека нашата играч реквизити производ доаѓа во свој, со оглед на ста-тешка природа на спортот и силен следниве од страна на навивачите на играчите е ривиера казино уште се отворени. "Видовме од сите наши меѓусебни партнерства колку е популарна играч поврзани со обложување можности и ние веруваме дека тоа ќе биде еден од најголемите раст области за sportsbooks во 2017." Emilio Хенк, извршен ДИРЕКТОР на Caliente Интерактивни, додава: "Дигитален Спортски Техника е Играч Реквизити производ ќе биде голем плус на нашата sportsbook понуда, како што тоа ги задоволува многу убаво за нашата база на клиенти со оглед на нивната склоност за обложување на големиот U е патот отворен од казино да tenterfield.

С спорт." Caliente ќе биде првиот оператор во латинска Америка да започне Играч Реквизити, по последните интеграција со Корални во велика БРИТАНИЈА и со MadBookie во Австралија е рулет маса лажирани. Ladbrokes Австралија, исто така, ќе започне Играч Реквизити во почетокот на 2017. откопчување казино без депозит бонус кодот 2021.