најдобар нов клиент коцкање нуди

Само неколку недели по лансирањето на своите Топли Крстот Bunnies: Игра Промени видео слот и Британските онлајн казино игри инвеститорот Реални Игри Ограничен сега има најави премиерата на својот нов три-ролна и пет-payline Fruitiplier иновации.Читањето со седиште на фирмата користи службено 23 април соопштение да изјавуваат дека нејзините последни три-ред однапред зема 'свеж твист", на традиционалниот овошје-тематските видео слот преку вклучување на својата Задржете 'n' Спин бонус функција да се даде aficionados шанса да 'го зголеми потенцијалот за големи исплати.' Овошен забава: Реални Игри Ограничен детални дека на мобилен-friendly Fruitiplier доаѓа во комплет со избор на овошје икони како што се грозје, лимони, цреши и сливи се врти низ нејзината репортажите додека играчи може да предизвика Задржете 'n' Спин атракција од amassing целосен екран на девет идентични симболи.Од тука и инвеститорот објасни дека видеото слот конкуренти се транспортира до врвот-стакло бонус игра каде што ќе настојуваме да се здобијат со голем број на зголемување награда множители.Бонус bonanza: Роберт Ли, Комерцијален Директор за Реални, се користат печатот за да се прогласи дека се Одржи 'n' Спин бонус игра 'започнува со повеќекратен на еден" и предизвици на играчите да ја зголеми оваа награда фактор од појавување на икони во девет независни кутии со претходно избрана ролна симбол.Тој изговара дека овој круг продолжува 'додека нема повеќе симболи натпревар или сите девет натпревар" со среќа приврзаници во можност да банка на врвот награда во вредност до 1.000 пати нивната почетна прашање.Прочитајте изјава од Ли.. најдобар нов клиент коцкање нуди.
"Fruitiplier е високо-борци медиум-нестабилноста слот со забава и уникатно бонус круг која ќе поднесе жалба до широк спектар на играчи.На Задржете 'n' Спин функција додава дополнителен слој на возбуда во класичен стил и ќе се осигура дека играчите остануваат ангажирани со концептот, со цел да се задржи нив се враќаат во текот на продолжената игри сесии." најдобар нов клиент се занимава слотови.