кога не Tesco ослободување шопинг слотови

ЛАС ВЕГАС (април 2017) – Aristocrat има успешна историја во латинска Америка, а сега во FADJA Колумбија 2017, компанијата ќе ги претстави своите Зоро Силни Пари™ слот игра, нова прогресивна линк игра која е создадена исклучиво за своите клиенти во латинска Америка.Зоро Силни Пари и богатство на компанијата најновите игри ќе биде на штандот #10 на FADJA 2017 кога не tesco ослободување шопинг слотови. Aristocrat Заменик Претседател на латинска Америка Alvaro Nores рече, "Aristocrat има водечката позиција во Колумбија пазарот, и FADJA 2017 е одлична можност да се вклучат со нашите клиенти таму.Како и во претходните години, Aristocrat е доведување во нашиот најнов игри и кабинети, последниот резултат на нашата страст за развој и посветеност кон нашите клиенти.Ве покануваме сите да не посетите во FADJA, и да се открие како Aristocrat обезбедува најдобрите гејмерски искуство за секој ден." Зоро Силни Пари е нова прогресивна линк сместен во висока вршење на Лак Еден™ кабинет.Во прилог на Зоро Силни Пари, Aristocrat ќе се покаже банка на забава прогресивна линк Pixie Желби™ слот игра, сместен во Хеликс™ исправена кабинет кога не tesco ослободи нивните кликни и собира слотови.
Pixie Желби беше развиена од страна на Aristocrat е Gimmie Игри студија, која има произведено повеќе забава-стил на игри, кои се популарни во текот на латинска Америка. Pixie Желби додава поврзана прогресивна џекпот, со една нова димензија на забава до забава класици како на Небото Возач™ слот игра кога не tesco порака нови слотови.
Aristocrat исто така, ќе покаже нови наслови од својата успешна Multigame, Џекпот и Основни категории, како Злато Ѕвезда Рубин™, се Прашувам 4 Купишта™ и Среќа 88 Дополнителни Избор™.Приклучи се Aristocrat на стојат #10 на FADJA Колумбија и на Facebook и Twitter.За Aristocrat Aristocrat Технологии, Inc.е подружница на Aristocrat Слободно Ограничен (ASX: СИТЕ), водечки глобален провајдер на земјиште-базирани онлајн игри решенија.Компанијата е овластен од страна на повеќе од 200 регулатори и нејзините производи и услуги се достапни во повеќе од 90 земји низ светот. Aristocrat нуди разновиден спектар на производи и услуги, вклучувајќи електронски гејмерски машини и казино системи за управување.За дополнителни информации, посетете ја веб-страницата на друштвото на www.aristocrat-us.com. Paul Speirs-Претстави Штајнбек Комуникации [email protected] +1-702-413-4278 Напишам!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre hoe een bevroren слот ontdooien.