нијагарините водопади

Тој го направи Peyton Manning земе седиште, и тогаш тој го испрати Том Брејди пакување во Брејди свој двор, тој се бранеа неговото рамо исклучување по бришење прашина бришење прашина Belichick и сега тој сака некои од Биг Бен и Steeltown.Рекс Рајан, мразат или го сакам него, е многу лош човек.Тој играше на медиумите како виолина, преземање на сите на притисокот неговите играчи и ставање на тоа на самиот себе, со своите коментари, на тој дури доби Wes Welker зборува листа, потег што го чинат почеток; сите на Рајан е потези се чинеше да работат до совршенство.Ако во неделата игра помеѓу Авиони и Pats беше битка меѓу Belichick и Рајан, тогаш Рајан победи во TKO.Ако не веруваме во Авиони и пред тоа, тие треба вашето внимание сега, но што е најважно, тие секако го имаат вниманието на bettors.Тие победи Manning и Colts, тие победи Брејди и Pats, и сега тие сакаат Steelers и тие се осмели некој да се обложуваат против нив.Реквизитите за оваа игра се сигурни да се биде топла предмети.Тоа ќе биде интересно да се види како Рајан врти овој matchup во медиумите, во обид да го даде својот тим предност.Крајна линија е Авиони може да се тепани и Pats и Colts, но тие не го видел одбрана, како што ќе се види во Хајнц Поле.Никој не работи на Steelers, барем до сега.Од друга страна, тоа е скелет екипажот за Steelers на нападот, откако беше погоден со прерана повреда грешка.Проширена понуда на wagering опции за оваа игра капитализира на важен кандидира на Авиони се направени во плејофот.Ќе Санчез победи на Super Bowl само во својата втора година?Колку пати ќе Биг Бен се отпуштен?Да не заборавиме, Холмс кратко пред година дена беше одат-на-човек за Steelers додека тие, трчаа него надвор од градот.Оваа игра ќе биде лично за него можете да се обложуваат на тоа, па со тоа, вели, колку фаќа дали Холмс се добие?Колку ТД е?Како неделата оди на, медиумите интеракции со играчите и тренерскиот персонал може да понуди некои одлични пропозиции да говедско до обложување и wagering опции за оваа AFC Шампионатот игра.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre нијагарините водопади.