врвот онлајн казино во индија

Британската интернет и мало sportsbook оператор Betfred најави потпишување на договор кој е за да ја видите неговите Betfred Спортски Ајова ДОО подредени обезбеди Ајова е Гранд Паѓа Казино и Golf Resort со голем број на sportsbetting услуги.Продуктивни партнерство Се: приватно-што се одржа фирма се користи официјалното соопштение на детали кои се занимаваат со локалните казино оператор, Елита Казино Одморалишта, е да се вклучат 97-соба Лион Каунти објект да бидат обезбедени со за-премиса на интернет и мобилни спортски wagering во прилог на голем број на управувани производи опфаќа разни анти-измама, за поддршка на корисниците, маркетинг, плаќања, усогласеноста, трговија и бизнис интелигенција напредок.Последниве награда: Betfred откри дека неговиот Американски подружница беше само доделен надвор од државата добавувачот лиценца од Ајова Трки и Игри Комисија во четвртокот, додека новиот сојуз со Елита Казино Установи е исто така поради вклучуваат обезбедување на плетеницата на успеа тргување операции за поддршка на иновациите.Амбициозна цел: Фред се Направи, Главен Извршен Директор за Betfred, кои се користат соопштение да објасни дека неговата фирма има над 50 години искуство во sportsbetting сектор и во моментов работи на мало на недвижности на некои 1,600 продавници во Велика Британија.Тој исто така опишува неговата компанија како "светот е најголем во приватна сопственост мало букмејкер' и сега се надева дека ќе биде во можност "да донесе најдобри во класата спорт wagering искуство да' aficionados внатрешноста на Larchwood-врз основа казино.Направено е изјава читаат.. врвот онлајн казино во индија. "јас сум воодушевен да се здружат со Елита Казино Места во Ајова и ние со нетрпение очекуваме да работиме со нашите нов партнер и споделување на нашите заеднички експертиза во она што е многу возбудлива можност и пазарот за Betfred." Суперлатив се пофали: За својот дел, Елита Казино Установи е исто така одговорен за Ајова е Реката Казино и Golf Resort, како и нејзината понова Ритамот на Градот Casino Resort додека фирмата Главен Извршен Директор, Дан Kehl, се користат печатот за да се прогласи дека тој е сега 'возбудени да им понудиме на нашите гости друг свет-класа производ".Прочитајте изјава од Kehl.. врвот онлајн казино слободни бонус без депозит. "Со Betfred, Големата Паѓа Казино и Golf Resort ќе биде најдоброто место во Ајова за sportsbetting во нашата казино и на безбедна и сигурна платформа." тимови за казино тема партија.