она што на времето не канзас ѕвезда казино се отвори

Се движат брзо дистрибутер интегрира целосно производ suite од спортски содржини специјалист 7 јуни 2018 – QTech Игри, Азија најбрзо растечките игри дистрибутер, има само најави нов договор да се интегрираат Betradar е портфолио на производот, кој виртуелен спорт, eSports и целосна податоци suite. Betradar неодамна насочуваат својата палета на производи од податоци и интегритет услуги во повеќе клиент-соочува производ сетови, и QTech Игри' сериозен Азија се постигне е избран како совршена платформа со која треба да се започне содржината специјалист е проширување на понудата на пошироката фаза.Интегрирање на содржини од еден од најпознатите иновативни и почитуван добавувачи на пазарот додава повеќе мускулна да QTech Игри' расте платформа, која обезбедува широка палета онлајн игри на светот е најголем континент.За возврат, Betradar, исто така, ќе понуди QTech игри на сопствените платформа.Преку договорот, виртуелен спорт ќе биде прв suite ставени на располагање на QTech Игри' оператор партнери во сите земји.Сепак, овие игри, наскоро ќе биде проследено со многу популарна eSports suite на производи и услуги, отклучување на моќ и зголемените каматни во eSports цела Азија она што на времето не канзас ѕвезда казино се отвори.

QTech Игри' извршен ДИРЕКТОР Jonas Alm рече партнерство донесе различни, новото лице на своите постоечки портфолио како што продолжува да се прошири во Азиските пазари, во кој најдобрите мобилни придобивки.Тој рече: "Тоа е вреди да се здружи со Betradar, чиј бренд акции нашите вредности околу иновации и интегритет.Виртуелна игри, eSports и Зголемени Реалност претставуваат следна граница за igaming – и QTech се повторно води патот напред во Азија со овој пробив договор." Мајкл Maerz, MD Азија во Betradar, додаде: "Betradar се воодушевени да биде доведување двајцата нашиот виртуелен и eSports ингеренциите на Азија.Подемот на овие производи е фрапантна.Апетитот за eSports особено не покажува знаци на abating, како и широк спектар на дигитални медиуми, компании изгледа за да се обезбеди брзо, точни податоци кои ќе им се дозволи да нудат во-длабочината на покриеност на дневна основа она што на времето го прави малку крик казино се отвори. "QTech Игри' широка платформа беше природно совршено возило со кои може да се извлечат извесна корист од овој тренд низ целиот континент, пред си на мобилен." Претходно оваа година, QTech Игри започна QT Игра, првата препорака мобилен стан наменска за гејминг индустријата, дозволувајќи им на играчите да изберете било која игра од било услуги рулет де souris qui ne fonctionne плус. QT Игра е автоматски-curation решение гарантира дека играчите секогаш да се најде својот омилен игри, без било кога пропуштаа на соодветна нова порака.Тоа е само најновите перформанси алатка од QTech Игри, чија цел е да се обезбеди своите партнери да продолжат да суспендирам и ги надминуваат нивните ривали.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Romilly Еванс, Консултант, 131-151 Голема Titchfield Street, London, W1W 5BB| +44 (0) 20 3586 8267 | [email protected] За QTech Игри: QTech Игри е најбрзо растечка игра дистрибутер во Азија.Неговата мисија е да се најде најдобрите онлајн (RNG) игри во светот и ги дистрибуира до оператори во Азија.Мобилни игри се обезбеди централен фокус на компанијата, која е premised за целосно во сопственост и приспособен техничка платформа која ги содржи игри провајдери и оператори на најбрз, повеќето напор интеграција на пазарот.Преку оваа платформа, клиенти да уживате во најдобрите перформанси и поддршка на корисниците на располагање. QTech Игри " целта е да се стане најголем снабдувач на дигитална забава во Азија од 2021.
За Betradar: Betradar е дел од Sportradar, кој е светски лидер во разбирањето и примената на моќта на спортот податоци и дигиталните содржини за своите клиенти во целиот свет.Ние обезбедуваме врвни решенија и услуги во медиуми, компании, bookmakers, спортски федерации и државните власти.Ние сме навистина меѓународната организација, и вработува повеќе 2,000 луѓе во повеќе од 30 локации низ светот.Нашиот брз раст е управувано од страна на технолошки иновации и длабоко разбирање на потребите на нашите клиенти " бизнис потреби.Повеќе информации може да се најдат на www.sportradar.com. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre рулет де souris traduction anglais.