рулет De Sol се прелива Porte Coulissante

Во текот на изминатата недела на Betsson Група имаат furthered нивната географска се постигне со лансирањето на SuperCasino.ee со цел конкретно во естонските пазар.Со SuperCasino да биде лансиран во име на Betsson од TG Лабораторија, просперитетна omni-канал iGaming софтверски решенија provider рулет de sol се прелива porte coulissante.
SuperCasino.ee е вториот Betsson Група Плати N Игра бренд започна со користење на експертизата од TG Лабораторија.Во текот на изминатите четири години многу успешно партнерство се разви помеѓу двете компании се должи на повеќе проекти во Nordics, Германија, Литванија, Германија, Финска, Малта и сега Естонија ѕвезда казино проверете во време. Ugnius Simelionis TG Лабораторија извршен ДИРЕКТОР рече: "имаме одличен однос со Betsson и ние сме возбудени да се работи заедно за да се започне Плати N Игра решение за естонскиот SuperCasino бренд." "Нашите флексибилни технологија обезбедува оператори со добра платформа за да се забрза растот и ние сме одредени тоа ќе испорача силни резултати." TG Лабораторија обезбедува модерна и стабилна sportsbook и iGaming платформи за води регулирани оператори ширум Европа.Брзина на пазарот на локализирани решенија е од витално значење и модуларен пристап обезбедува оваа обврска испорачува unceasingly.На TG Лабораториски услуги, исто така, вклучува заштитен модули, кои ги исполнуваат барањата за Земјата врз основа и онлајн verticals ѕвезда казино вклучена ручек цена. Kaido Ulejev, Комерцијален Директор CEECA, забележува дека Betsson Група, има широк опсег на искуства во спроведување на мулти-бренд стратегија во различни пазари, и верува дека лансирање на нов бренд во Естонија заедно Betsafe беше следниот логичен развој за операторот.Со Ulejev коментирајќи: "Дури и во релативно мал пазар како што се Естонија, на нашите потрошувачи се составен дел од различни сегменти.Овие сегменти се уникатни, и што е потребно да се започне нов бренд со цел да се надмине одредена група." "Идејата зад SuperCasino е да се обезбеди едноставна, достапни забава во најдобриот можен начин и TG Лабораторија ни помогна да ги комбинира модерните Плати N Игра решение пристап со локализирани производ." За TG Лабораторија TG Лабораторија е брзо проширување omni-канал iGaming софтверски решенија на услуги.Бизнис обезбедува стабилна iGaming платформа и нарачана развој на способности.Компанијата се фокусира на доставување на пазарот-водечки софтвер и локализирани решенија за iGaming е standout компании и start-ups-от, вклучувајќи сака на Betsafe, Tonybet, Залог Bonanza и многу други. ѕвезда казино вклучена голд коуст.