трик игра слот голема носорог Megaways

Премиер Лига фудбал почна во сериозно во саботата попладне.Освен што секој црвено-крвав машки countrywide перча насекаде со возбуда, тоа исто така значеше дека онлајн коцкање индустрија фирмите би можеле да покажат своите најнови рекламни кампањи за да го гледа јавноста.Повеќето од вас се веројатно надвор преземање на течење или добивање на круг пива во, за среќа, ние истури преку разни нови рекламни кампањи, па нема да мора да.Ние ќе стартува со Ray Winstone најновиот камео за момците во текот на Bet365 трик игра слот голема носорог megaways. Ние знаеме вежба сега трик игра слот овошје партија. Winstone е преголеми главата користи својата dulcet cockney тонови за да ни кажете најновите живеат шансите на играта во моментов се одвива.Ова нема да се промени.Тие се додадени два нови "фанови" користење на нивните паметни телефони да се обложи во мирување додека се во игра.Ни се чини на сите perturbed од присуство на Winstone кригла вика "Ои!" на нив и на крајот тие дури и да поставам прашање.На fuckin' слободи!Коцкање индустрија ветеран Ladbrokes помина за малку поинаков пристап од страна на регрутирање помош на италијанскиот фудбалски коментатор/ментална случај Tiziano Crudeli.Додека commentating на играта, топката оди надвор за еден агол и Crudeli одеднаш почнува да скандираат "СЛОБОДНИ ЗАЛОГ, СЛОБОДНИ ЗАЛОГ, СЛОБОДНИ BET!" Тоа е од четврти или петти пат дека тој покажува својот телефон, па да знаете она што му се случува околу.Сигурно постојат некои правила кои се спречи коментатори обложување на игри тие се набљудува?Очигледно не.https://www.youtube.com/watch?v=v_-GjKaqh9Q Вилијам Хил не беа за да се остави надвор и не би препорачуваме дека секој со фото-осетлива епилепсија часовници нивната реклама.Отворањето линија на "Ајде сите да имаат диско," она што е поврзано со спортски обложувања, ние не добија clue трик игра слот. By на крајот на реклама, ќе се чувствувате како да сте биле на училиште во Soho ноќен клуб дуо фу дуо cai. "Секој клуб добива во-игра третман," "500 првенства," и "Над 600 игри пиш," факти разрушен во вас.Нема сомнение тоа е информативен.Само малку случаен избор.Вилијам Хил мобилен реклама, сепак, се чини да се смири верзија – како на Работа Мажите Клуб на претходно споменатите диско.Зошто е овој случај?Добро отворањето линија на "Ние сме тука, ние сме таму; ние сме обложување насекаде," би биле далеку повеќе духовит беа тие да ја напуштат expletive во наместо на обложување.Ад себе ве води преку својот мобилен стан и покажува колку е лесно е да се користи.Единственото нешто што недостасува од било ад е (scantily облечени) женски трик игра слотови домино остров. Paddy Power е ад е само оној кој што забележав кој жешка девојка, така што дефинитивно добива палците нагоре од сите овде, во tablog.За жал, не можевме да најдете линк до огласот онлајн.Еп успее.Вкупниот тренд е дека секоја компанија во онлајн спортски игри индустрија е агресивно gearing нивната стратегија кон мобилни игри индустрија.Седи на стадионот обложување на вашиот телефон е новиот добивање на колачот на половина работно време.Иако можете дури и не мора да forgo колачот!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre cancion де 21 блек џек.