депозит слот пат притиснете без бери прима стави

Лос Анџелес Овни' 20-13 победа над Кливленд Browns во неделата вечерта ограничени надвор победа Националната Фудбалска Лига (МАК) недела три за спорт bettors, нивниот прв на сезоната.Парите се на одбрана NFC елисејските во неделата вечерта, како Овни беа забележување на т.н " на многу-hyped Browns само 3.5 поени.Кливленд имаше четири се обидува од внатрешноста на пет со само секунди останатите да дури и на резултатот, но, на Лос Анџелес одбрана беше во можност да близина на оградата, со Dawg Фунти во потрага за.Целта-линија стојат даде спортски bettors нивниот прв МАК недела победи на сезоната.Овни-Browns игра генерирани најголемите рачка на ден, според некои Лас Вегас oddsmakers депозит слот пат притиснете без бери прима стави.

"Тоа е веројатно најголемата одлука на сезоната досега," MGM трка и спортски директор Џеф Stoneback кажано ESPN пред функционирање диви вили е казино sioux паѓа. Stoneback додаде дека околу девет пати колку пари беше wagered на Овни од Browns.За да се објасни само колку повеќе пари биле поставени на Овни, земете Вилијам Хил – нејзината sportsbook во Океанот Casino Resort во Атлантик Сити прифати $506,000 облог на Browns пред да започне.И уште, sportsbook рече дека тоа е уште навиваат за Рамс.Цезар дека повеќе од 81 проценти од своите влогови на поени се шири и 76.3% од вкупниот пари wagered дојде на Овни.Станица Казино книги рече Овни зеде повеќето акција на било МАК тимот на неделата.Оваа игра е голем се справи со ... и речиси сè што зеде телевизија беше на Овни," Вилијам Хил, Директор на Тргување Ник Bogdanovich објасни. ESPN е Дејвид Purdum, кој ги опфаќа сите нешта спортско обложување за мрежата, објавија неколку значајни недела wagers.Тие вклучуваат: $208K moneyline се обложуваат на Минесота Викинзите тепање на Оукланд индијана џонс: крадците директно до на -370 диви дивиот запад слот rtp. На облог победи, и запленети коцкар $56,200 диви дивиот запад слот преглед.

$390K две-тим parlay на Green Bay Packers и San Francisco 49ers на PointsBet sportsbook во Њу Џерси.На коцка запленети само под $300,000 диви дивиот запад голема воз heist слот преглед. Bettors не се плашат од двете големи 20+ точка се шири се забележани на смирен Мајами Делфини и Њујорк Авиони.Поголемиот дел од акцијата се уште дојде на омилени Далас Каубојс и New England Patriots.Америка е Тим опфатени во 31-6 победи, но Pats не успеа против Авиони во нивните 30-16 победи.Недела три капи исклучување вечерва, со Чикаго го Носи на патување во Вашингтон да се игра Redskins.На 0-2 домашниот тим е да се биде забележан од 5.5 поени против 1-1 Мечки.Над/под е во 41 поени.Недела четири ќе функција неколку клучни игри, вклучувајќи AFC Северна поделба matchup, со Browns посета на Балтимор Гаврани (-5.5), и непоразен Канзас Сити Шефови (-6.5) посета на 2-0 Детроит Лавови.Најголемиот рано точка се шири е Овни (-9.5) играат во Тампа Беј против Buccaneers. caisse на outil facom рулет.