Rtx 2080 Ti двојна слот

Балтичките и Скандинавските Игри Награди (BSG Награди) 2019 се поставени за да започне наскоро, како дел од МАРЕ BALTICUM Игри на Самитот.На Самитот е поставено да се земе место во Radisson Blu Кралската Astorija Хотел во Вилнус во Мај, со што заедно индустрија акционерите и владини претставници за да дискутираат за коцкање трендови и жешки теми.За наградите, Wazdan е shortlisted за не една, туку три категории, вклучувајќи Најдобриот Онлајн Казино Иноватор.Три Награда Номинации: На BSG Награди признава најдобрите од најдобрите во игри на сектор во рамките на 21 категории.Три месец номинација период се одржа со 31 ден на онлајн гласањето за да се утврди кој ќе го направи на shortlist намалување за награди rtx 2080 ti двојна слот. Wazdan е потврден како shortlisted за три главни категории, вклучувајќи: Според неодамнешното соопштение за.. rtx 2080 ti nvlink 2 слот. Раководител на Продажба за Wazdan, Andrzej Hyla, коментираше на номинации со која се наведува: "Тоа е нашата постојана заложба за туркање на границите, развој на технолошки богата игри и секогаш бара да се направи повеќе да се вклучат нашите играчи и партнери, која има ни овозможи да бидат признати со други индустриски лидери, исто така, shortlisted во BSG Награди 2019 rtx 2080 ti еден слот.

Ние сме многу горди на нашиот тим и сите достигнувања Wazdan е во можност да го прослават во изминатата деценија, бидејќи ние се отворени, а особено на изминатата година, кој го видел ни се вози напред, заработи признание дека нашиот тим заслужува и да се обезбеди бројот на основниот капитал (тиер 1 партнерства.Ние со нетрпение очекуваме да applauding успехот на нашите врсници на 9 Мај и се веќе надвор горди на напорна работа и посветеност можеме да видиме од нашиот тим секој ден." Нова Содржина: Заедно со тоа да се биде номиниран за три награди, друштвото продолжува да работи и да се создаде квалитет на игри наслови.Сочни Репортажите е најновата иновација од страна на компанијата, откако бил објавен кон крајот на Март.Играта се класичен овошје машина слот игра и дава современ шмек, нудејќи играчи техника-богати карактеристики и носталгични се чувствуваат. кој може да поседува казино во калифорнија.