портал казино лондон телефонски број

s бројот на казино места развиле во Азија расте, тоа станува важно за игри на операторите да нудат персонализирана искуства за посетители, вели Том Wucherer (на сликата), главен извршен директор на YWS Дизајн и Архитектура.e додаде дека може да се постигне со поддршка од дигиталната технологија портал казино лондон телефонски број. WS – со канцеларии во Лас Вегас и Сингапур – е меѓународен дизајн фирма specialising во служба на гостопримството, игри, трговијата на мало, јадење и забава сектори.Фирмата е портфолио вклучува проекти за голем САД–врз основа казино оператори, вклучувајќи Дин Места Ltd и MGM Меѓународни Места.Во Азиско-Пацифичкиот регион, фирмата неодамна работеше со Австралиско казино оператор Круна Места Ltd во дизајн за нов Круна Кули Перт.
На [Азија] регион се развива брзо," Г-дин Wucherer кажано GGRAsia портал казино лондон новогодишната ноќ. "Тоа не е важно како тие [одморалишта] биле изградени [во минатото] бидејќи побарувачката outstripped понудата." Но Азија сега како целина е навистина добивање на тоа ѓубрето точка каде што капацитетот е да дојдеме до одредена граница, каде што всушност треба да почнат да плаќаат поблиску внимание не само на естетика, но на производот и се меша ви се нуди," рекол тој портал казино мени гром залив. "На маргините за грешка се многу построги." WS е главен извршен исто така, истакна важноста на интеграцијата на електронски уреди во дизајнот на установи, како и технологии како што се паметните телефони стануваат важен дел од нашиот живот.р Wucherer напомене дека сепак Macau казино места биле различни во стил од повеќето од игри места се наоѓаат во други Азиски јурисдикции казино во welkom слободна држава.
Кога ќе се погледне на летувалишта во поголема [Азија] регион, тоа е многу повеќе за автентични искуства, релаксација... и потопување во локалната средина, но Macau е нешто сосема поинакво," рече Г-дин Wucherer казино во западна бурлингтон ајова.

"Макао ќе продолжи да се стави многу поголеми проекти во место со многу поголеми средини, но мислам дека предизвикот тука е да се прошири [на придонеси]." р Wucherer рече: "Кинески потрошувачите се во потрага по [искуства со] повеќе [поголема] културна важност за местата кои тие се во посета.Не е важно дали тие се случува да се Австралија, Јапонија, Европа или на [Обединетите] Држави, искуството е да стане многу повеќе важен од едноставниот чин на добивање на [слободното] производот." р Wucherer додаде дека способноста точно да се предвидат потрошувачки трендови беше многу важно кога дизајнирање на нови казино комплекс. Овие проекти се земе три до пет години за да се развијат.Вие не сте во потрага на трендовите за денес [но] трендовите за три до пет години од сега, или уште поважно, пет до осум години од сега", рече тој казино во webster ајова сити.

"Јас повеќе би сакале да пристигне на пазарот малку раните од малку доцна." игра на генерал покер оценка.