волкот месечината слот машина за слободни

Зелена Jade Игри, прогресивна и мошне иновативни ИГРА студио, е преземање на играчи на подиумот со Неонски Светла, темна диско-тематските слот со електрифицирани репортажите што ја доловува забава и frivolity на 80-тите.Неонски Светла е 5x4 ролна, 50 payline видео слот што поттикнува чувство на носталгија како класичен симболи како што се овошје, ѕвона и седум танц на репортажите и светне и сјај.Ова е во комбинација со Мадона влијание саундтракот за да го добиете играчот нозе допирање додека тие играат.Зелена Jade помина назад кон основите со Неонски Светла, соголување од сите карактеристиките на играта и ставање на целиот RTP (95.09%) во базата игра.Ова му дава на Неонски Светла неверојатен хит стапка од еден во два и што го прави совршен слот за onboarding нови клиенти.Играта е дизајнирана да овозможи продолжена играње сесии, но исто така обезбедува доволно голема победа потенцијал.Неонски Светла, исто така, вклучува Диви симбол, кој може да го замени сите други симболи на репортажите два, три и четири за да им даде на играчите уште подобар правец на удирање на 50 различни победи комбинации на располагање.Неонски Светла е сертифициран за лансирање во сите поголеми пазари, вклучувајќи Шведска и велика БРИТАНИЈА ќе бидат достапни за интеграција од 17-ТИ септември 2020 година волкот месечината слот машина за слободни. Марк Taffler, Главен Комерцијален Директор на Зелена Jade Игри, рече: "Различност е фундаментално важно во нашата индустрија.Не секој слот мора да има ѕвона и свирки, ако секој слот имаше ѕвона и свирки, тогаш тоа ќе стане "нормалниот", која за жал тоа е." "Не ме сфаќајте погрешно, ние сме само на снабдувачот што го прави 3 различни видови на игри, па ние сме посветени на иновации, повторување, и создавање на одлични игри, кои играчи сакаат да играат, но понекогаш и помалку е повеќе.Оваа нова игра е едноставно да се игра, визуелно одличен, audibly убава и ќе биде голема, за стекнување и задржување." волкот легенда megaways слот демо.