волкот гастрономски 4-парче екстра-широк слот Toaster

Откако неодамна најави партнерство помеѓу BtoBet и Jamaican лиценцирани Islandbet, ќе разговараат за технологија и регулаторните аспекти со Адам Епштајн, Islandbet е Главен Извршен Директор.П: која е вашата компанија е во визија?Адам Епштајн: Што се стремат да се биде најдобар Обложување и Игри Оператори во Карибите и Latam регионот.Без сомнение, она технологијата што се користи и услуги на клиентите кои ги нудиме се она што претставува главните предности на нашата компанија.Нашиот бренд е оперативни за повеќе од три години, и ние континуирано подобрување на услугите кои ги нудиме на нашите играчи.Слушаме нашите клиенти да направат подобрувања на забава нудиме, и како извршен ДИРЕКТОР, јас лично го поминуваат време со моите клиенти и да се обезбеди дека услуги и производи ние и ветуваме се доставени.П: Што мислите на Latam регулаторната сценарио и потенцијалните се држи во одржи?Адам Епштајн: На Latam прописи се движат индустријата во вистинската насока.Постои голема можност во овој регион за клиентите да работат на правни лиценцирани платформа која ќе им се обезбеди сигурен и безбеден начин да уживате во забавата на обложување и игри.Со владите работи кон легализација на индустријата, тоа само ќе продолжи да расте во вистинската насока.Овие закони и прописи, отворајќи го патот за напорна работа компании, како Островот Залог, да се прошири.На Latam Пазарот е девица територија и потенцијал е неограничен.Клиентите се во потрага по подобар начин да уживате во забавата на обложување и игри, и со ново легализација на територии, локалните брендови ќе биде во можност да расте.Компании како Островот на Залог може да им помогне на брендови се обезбеди технологијата потребна за да се грижиме за секоја специфична земја и во начинот на кој нивните клиенти сакаат.Гледаме голема иднина во регионот и тоа е совршен тајминг за нас да се прошири во другите земји во рамките Latam.П: кои се главните предности на Невронски технологија предвидено од страна BtoBet?Адам Епштајн: Преку својата портфолио на Невронски iGaming платформи, BtoBet ни се предвидени со технологија за да продолжи да се исполнат и се развива индустриски стандард.Таа се поставува нас за разлика од конкуренцијата, што ни овозможи подобро да ги разберат нашите клиенти' сака и потреби и избави нив.Ние имаме целосно прилагодени пред крајот на платформа и ние користете напредно Вештачка Интелигенција за да се прилагоди нуди специјално за нашите играчи.Постојат многу возбудливи за идните проекти во цевка линија, и ние ќе продолжи да расте со Неврон и споделување на позитивните производ со нашите клиенти.П: Што го прави BtoBet технологии е особено погоден за латинска Америка?Адам Епштајн: Latam е понапред од крива кога станува збор за нивните очекувања за технологија.Во мојата земја на Јамајка, 95% од луѓето го поседувате или го користите паметен телефон, и се многу такт.На тој начин тие се очекува најдобра технологија на нивните прсти, и аспект дека Неврон платформи се усогласат со.Напредни безбедносни функции во сржта на платформи, се исто така од суштинско значење за заштита на нашите клиенти и нашите оперативни компании.За BtoBet волкот гастрономски 4-парче екстра-широк слот toaster.
BtoBet е мултинационална компанија и е дел од група со 20 години искуство во развој на софтвер во ТОА, телекомуникациски, e-commerce и банкарство, силно посветена на технологија и широко инвестирање во технологијата, истражувањето и развојот.Искуството стекнато во првите редови во овие напредни средини, во споредба со неодамнешните коцкање индустрија, овозможува BtoBet да се визионерски со длабоко разбирање на барањата на пазарот, фаќање менување на трендови и предвидување bookmakers' и оператори на потребите волкот легенда megaways слот преглед. BtoBet е вистински партнер во технологијата, нуди самостоен платформа и услуги за iGaming и Обложување Спортски индустрија.Тоа се смета за многу талентиран, континуирано обучен тим за развој и ден на ден за управување со поддршка на клиенти kickapoo lucky eagle casino in texas. BtoBet овозможува licensees да биде уникатен на пазарот, давајќи им можност целосно да го персонализирате нивната понуда за Спортско обложување и iGaming бизнис, онлајн мобилни и мало kickapoo lucky eagle casino in eagle pass texas. BtoBet има технички гранки со големи постојано расте тимови на програмери во Скопје, Охрид, Битола, Белград, Ниш, Тирана, и во Рим.Малта е домаќин на комерцијалната и маркетинг центар.Посетете ја нашата страница за: www.btobet.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre kickapoo lucky eagle casino in eagle pass.