кинескиот ѕид слот машина преземете

Со последните вести кои Macau пари машина има уште да се работи надвор од мастило, казино оператори да ги видат своите броеви функционирам нагоре како инвестирање стада stampeded на нивните брокери со 'купи' наредби.Игри на центар е 42% од година на година приходите пораст на врвот аналитичари предвидувања, испраќање Дин Места е акции до 4%, Лас Вегас Песоци до 3.1%, MGM Места до 2.1%, и Melco Круна стекнато 3.2%.Говорејќи на Стив Wynn, тој само се извадени неговото 5,600 квадратни.ft.пентхаус на врвот во Њујорк Плаза Хотел.Дин имаше само стекнале со имот неколку месеци наназад, и $24.4 м продажната цена е $1m повеќе од Стив платени за тоа, но по трансферот на даноци, комисијата et al, Стив ќе очигледно биде среќен да се скрши дури.Какви се шансите на Стив обвинува овој тажен факт на Обама?Cherryföretagen неодамна испратени својата Q3 резултати, и шведската игри загриженост пријавени 56% пораст во групата промет и ѕвездени 153% зголемување на заработката пред камати, даноци, амортизација.Малта-лиценцирани обложување спортски облека Betbull, во која Bwin има 37% од акциите, да ги видат своите Q3 нето добивка пад од €26.9 m во 2009 година за само €8.7 м оваа година.На Виенската Берза-листата на компанијата изгуби €1.9 м, во првите девет месеци на 2010 година, но тоа е подобрување во однос на €3M го загуби во текот на истиот период пред една година.Конечно, и покрај Betfair е protestations дека тие не се пречи од страна на акции аналитичари кои тврдат дека нивната цена на акција е преценет, на пазарот е вера во компанијата се чинеше малку повеќе резервирани.По двете Морган Стенли и Голдман Сакс – на фирми кои го донесоа Betfair на пазарот – даде обложување размена млака критика (повикувајќи се на неизбежната закана на "регулаторната ризик'), акциите падна 8%, иако на светлината тома.Акциите се собраа нешто за затворање на 1223p, но тоа е се уште надолу значително од своите £13 плови цена.Во овој курс, на кој му треба тоа Ферари Светот rollercoaster – само купи Betfair акции и уживајте во возењето!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кинескиот ѕид слот машина преземете.